Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz arról, hogy a...

Mit gondolsz arról, hogy a kormány újabb állami vagyonelemeket készül privatizálni?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jún. 29. 19:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#18

Még ha igazad is lenne, amit nem hiszek, akkor is, ha A bűnös, B-nek akkor sincs joga bűnözni?

Érthető számodra ez a megjegyzés?

2023. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Kell a pénz!

[link]

2023. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

"Még ha igazad is lenne, amit nem hiszek, akkor is, ha A bűnös, B-nek akkor sincs joga bűnözni?"


elakarták passzolni a városházát, vagy nem?

2023. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#23

A bírósági ítéletek szerint nem feltétlenül, de itt nem erről van szó.


Arról a gyakorlatról, hogy ha valaki kérdez A disznóságáról, akkor arra nem jó válasz az, hogy de B is disznóságot csinált.

Ebben a szituációban irreleváns, hogy mit csinált B, a kérdés az, hogy mit csinált A.


Így már érthetőbb a dolog? Ha nem, akkor írj, és megpróbálok még segíteni.

2023. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

szerintem meg a hangfelvételeket meghallgatva teljesen egyértelmű, hogy miről van szó


persze azt is elő lehet adni, hogy a bajnai gordon az egy nagy büdös senki, akinek csak a szél lebegteti a pofáját, csak én ezt nem hiszem el

2023. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#25 Érted a #24-ben leírtakat?

Ha a városháza ügye lenne a kérdés, akkor bizonyára lenne, aki ért hozzá, és csevegne veled, de nem arról van itt szó, hanem a kérdező által feltett kérdésről.

2023. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
nem is én hoztam elő a városházát, hanem valamelyik balos, csak jól felsültek ezzel is
2023. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

#4 Na még egyszer, utoljára:


1. Itt az a szokás, hogy a kérdező feltesz egy kérdést, és arra válaszolnak.


2. Ha a városháza eladásáról akarsz beszélgetni, akkor tegyél fel egy erre vonatkozó kérdést, és akkor aki akar, az cseveghet veled erről.


3. Nem célszerű az embereket kategorizálni, és egy válaszolót olyan jelzővel illetni (balos), amiről Te magad sem tudod, hogy mit jelent.


4. A hozzászólók nm tudnak felsülni. Elmondják a véleményüket, és ennyi. Nincs zsűri, aki értékeli a válaszokat.


Próbálj elgondolkozni ezeken.

2023. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

szerintem aki a városháza elpasszolását védi az vagy elfogult balos, aki szerint gejgő soha nem lopna és csak a környezet áldozata


vagy hülye

2023. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!