Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor a csodálatos...

Most akkor a csodálatos nemzeti kormányunk a folyószámlán lévő pénzt is megadóztatja?

Figyelt kérdés

Vagy csak a betèteket és egyéb befektetéseket?

Ki mit csinál most a bankban tartott pènzèvel?

Mégis csak jobb a párnacihában tartani a pénzt? Vagy külföldi bankba tegyem?



#FIDESZ #bank #pénz #tartalék #Sarc törvény
2023. júl. 3. 19:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ciha mellett döntesz, akkor ne forintot tegyél a cihába!
2023. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2023. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Aranyra vagy külföldi valutára gondolsz? Eur?
2023. júl. 3. 19:47
 4/28 anonim ***** válasza:
33%
Vegyél tartós élelmiszert, gázolajat, benzint, ruhákat, mindent ami egy atomháborúban a túléléshez kell, szigeteld le extrém módon a kecód, fúrassál kutat, legyen független energiaellátásod, generátorod. Ahogy haladnak a dolgok, rövidesen minden pénzel kitörölhetjük. Ha meg még marad költeni valód, éljél mint marci hevesen, élvezd az életet amíg lehet, költsed magadra, és a családodra.
2023. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
4es egy ideje ezen agyalok de mi van ha csak vaklarma lesz az egész
2023. júl. 3. 19:58
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Kérlek mond, hol bankolsz, és hány millió van a folyószámládon, hogy a KAMATRA kivetett plusz adó pár forintnál többet jelentsen?

Mert Csányiék az én folyószámlámra minimális, kb nulla kamatot fizetnek.

Az már egy teljesen más tészta, hogy az egyéb megtakarításaim kamatját csúnyán megsarcolják. De szerintem félre érted az új adót. Nem a megtakarításodat, hanem annak a kamatját adóztatják. Így is szemétség, de azért nagyon nem ugyanaz.

2023. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6os igen így gondoltam én is hogy a kamat van megadoztatva. De most mindenki ír mindent a neten.... Ezért tettem fel a kérdést hogy mi is az igazság. KandH bank, pár millió.
2023. júl. 3. 20:39
 8/28 anonim ***** válasza:
8%

#5

olyan cuccokat vegyél, ami korlátlanul, 10+ évig eláll, és ha elmarad a nagy villanás, később feltudod használni. Én pl a covid elején vettem egy vagon budipapirt, mondhatni én voltam az a bunkó, aki miatt hiány lett a városban belőle. Miután életben maradtam, elgondolkodtam, hogy volt-e értelme a dolognak, hogy tíz évre bevásároltam belőle, aztán arra jutottam hogy befektetésnek se volt utolsó, mert már négyszeres áron kapható.

2023. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%

Már a covid legelején betáraztunk. Tartós élelmiszerekből, konzervekből, gabona félékből, budipapírból stb. Több ládányi van elrakva. Minden le van vákuumozva. Elöször a fagyasztóba pár napra a lisztet, rizst, ilyesmit, aztán vákuum zacskó, az a jó erős fajta.

Olvastam egyszer egy szerb srácnak a blogját, akinek a lakhelyét 1 évre körülzárták az ellenséges csapatok. Tanulságos volt. Mindent betáraztam, amit ő javasolt, kivéve a fegyvereket nyilván. Amúgy ők egy vadászpuskával kezdék. Mostanra 5,vagy 6 különféle fegyvere van, mindhez 2-2000 lőszer. Azt írta, hogy megölnek a kajáért, vagy bármiért, amit megkivánnak mások. Jó tippeket adott a cserekereskedelemre. Az elem, a gyertya, a szappan, az öngyújtó, cigi, alkohol, ezek nagyon sokat értek.

2023. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Soha nem bíztam a bankokban így a magyar és a külföldi kártyáimon is csak minimális pénz van. Én a ciha módszerben hiszek, természetesen nem forintban.
2023. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!