Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történik ha tényleg felmond...

Mi történik ha tényleg felmond 5 ezer pedagógus a bosszútörvény miatt?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 12:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
24%
Semmi, marad még 125 000 tanár. Az az 5000 se fog felmondani.
2023. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%

Majd mennek az aksigyárba dolgozni a filippinók mellé.

Vagy aki teheti, kimegy nyugatra...

2023. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%

5000 ember végre találhat magának egy olyan hivatást, ahol megbecsülik a munkájukat. Sajnos ennek az országnak a lakosságát rövid távon nem lehet az edukációval megmenteni.

Meg kell várni amíg a dagadt személyi kultusza és a propaganda kiváltja a megfelelő társadalmi reakciót és elmossa a mostani rendszert vagy nem.

2023. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted miért akarják a státusztörvénnyel párhuzamosan bevezetni szakiskolás végzettségű pedagógusokat?
2023. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
#2, #3: Úgy értettem, hogy az oktatással mi lesz, nem az 5000 emberrel. Ők szerintem megoldják, de az oktatási rendszer miatt viszont aggódok. Lehet, hogy országos szinten 5 ezer nem tűnik soknak, de már így is hiány van tanárokból, pláne a jó tanárokból. Ha az oktatással nem lehet az országot megmenteni, akkor nem tudom, mivel lehetne.
2023. júl. 4. 12:12
 6/41 anonim ***** válasza:
16%

Esetleg online oktatás lesz ott ahol szükséges.

De az én tippem az hogy nem mond fel 5000 pedagógus.

2023. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
83%
Remélem összedől az oktatás, a magyar nép ezt érdemli.
2023. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
80%

#5

1. Osztályokat vonnak össze, óraszámokat csökkentenek, szakmunkások gyakorlatiképzésének favorizálása, stb. Ez egy lassú folyamat még akkor is, ha tömegesen lépnek ki a tanárok.

2. Forradalommal lehetne megmenteni. Csak mindenki félti a tyúkszaros életét...

2023. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
13%

Nem értem miért nem lehet megvárni, hogy gyakorlatban hogyan fog működni ez az egész.

Miért kell hisztizni bármi új dologért, amiről nincs tapasztalat. Ha a gyakorlat azt mutatja, hogy nem működik vagy rosszabb mint volt akkor lehet tüntetni, sztrájkolni, felmondani.

2023. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%
Hát a tanároktól jellemzően elvárás, hogy tudjanak olvasni. El tudták olvasni a törvényt is, lehet ezért van vele problémájuk. Na meg mert a kormányál senki se foglalkozott azzal, hogy mik a problémák a törvénnyel, biztos majd a törvény betartatásánál a rendszer jobbítása lesz a fő szempont ezek után.
2023. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!