Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A státusztörvénynél miért...

A státusztörvénynél miért vitatott pont a felmondási idő meghosszabbítása?

Figyelt kérdés

Én ezzel a pontjával teljesen egyetértek.

Amikor a fiam végzős volt gimnáziumban, abban a tanévben félévkor döntött úgy az egyik tanár,hogy átmegy másik iskolába,felmondott.

Az új tanár pedig más módon oktatott, emiatt rosszabb érettségi eredmények születtek, mint az elvárt.


Az iskola van a gyerekekért nem pedig az iskola a tanárokért.

Eredetileg 6 hónapos felmondási időt akartak, de ez 3 hónapra csökkent.Év közben ne ugráljanak össze-vissza.



Amikor engem én a munkahelyen szakértői besorolást kaptam, a 30 napos felmondásomat, 90 napra módosították.Duzzogtam miatta kicsit, de nem kezdtem el sztrájkolni ilyesmi miatt.


2023. júl. 4. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen mindegy, ez az ország most szűnt meg létezni. Orbán verte be a szöget a koporsóba. Ha nem lenne elég az akksigyárdömping, a bevándorlás, a gadzasági összeomlás, ez tuti meghozza a kedvet mindenkinek, hogy minnél messzebb haljon meg.


új Románia lettünk Gratulálok Orbán Viktornak és az országnak ehhez.

2023. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont az olyanoknak találják ki ezeket a törvényeket mint te, meg a többi.


ha a 90 napot modositanák 1 évre, akkor is ez lesz a reakciod. duzzogsz egy kicsit, oszt ennyi.

2023. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

"Teljesen mindegy, ez az ország most szűnt meg létezni. "


Amikor a 400 órás túlórát megszavazták akkor is ezt mondtátok. Mégsem történik ilyesmi gyakorlatban, hanem inkább jobb is, mert kitudják a túlórát fizetni már.

2023. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt az érettségit sem teszed zsebre, amit egy olyan tanár oktatott le neked, aki fél éve el akarja hagyni a pályát!

Nem elég, hogy anyagilag nem kezelik legalább egyenrangúan a tanárokat egy átlag munkavállalóhoz képest, de most már csorbítják a jogaikat is! Jön a röghöz kötés, hogy ezen ne is tudjanak változtatni... Gratulálok!

Azok az emberek, akik szerint a mostani státusztörvény rendben van az tudatlan vagy kegyetlen. Ennyi.

2023. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
3, magyar már nem dolgozik otthon, a gyárak migránsokkal vannak tele, most jönnek majd a transzyk a fülöpszigetekről. Élezzétek az országot, amit csináltatok magatoknak.
2023. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
5: Mert nem is akarnak dolgozni. Látom vidéken milyen emberek vannak. Semmi se jó nekik. Ahogy letelik a munkaidő már egyből a kocsmában van. Muszáj kintről hozni munkaerőt, ha itt nincs igény rá
2023. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6, a népszámlálási és kivándorlási adatok nem ezt mutatják, hanem épp az ellenkezőjét annak, amit mondasz. Mindenki menekül innen.
2023. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szíve joga mindenkinek. Kint sem lesz jobb csak ideig. Ott sem fog annyit keresni szakma nélkül mosogatással meg gyári munkával, hogy megfelelő élete legyen. Sose fog kint sem házat és lakást venni. Munkásszállon élnek ezek az emberek (a legtöbb) tényleg jó élet. :). Arra jó hogy 1-2 évet paroddal kint töltötök még nincs gyerek és összeszedtek annyi pénzt h itthon vegyetek lakást, házat.
2023. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

8 hova fog hazamenni aki kimegy szerinted? Az akksigyárak közé, várni, hogy mikor kap rákot egy ilyen egészségügy mellé? Vagy, gyereket nevelni egy olyan országba, ami könnygázzal és gumibottal "oldja" meg a problémákat?



Most végeztétek ki az országot.

2023. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy, gyereket nevelni egy olyan országba, ami könnygázzal és gumibottal "oldja" meg a problémákat?"


Máshol rosszabb lásd olaszok, franciák, belgák. :)

2023. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!