Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért hisztiznek,...

A balosok miért hisztiznek, ha valaki poénkodik a gender témával?

Figyelt kérdés

Szerintem a legtöbb ember számára nehezen érthető, hogy nem tudja magáról eldönteni egy felnőtt ember, hogy férfi vagy nő. Vagy ez a genderfluid dolog is milyen, hogy egyszer ennek érzem magam, máskor meg annak? Azért jobb esetben csak látszik, hogy van kukija valakinek vagy nincs.

Ehhez képest most nagyon megy az érzékenyítés és a hiszti, ha valaki ki meri mondani, hogy ez furcsa. Az egyszerű emberek szerintem nevetnek az ilyesmin és ezt csak a felszínen lehet elnyomni, de informálisabb közegben egy-két pohár után nyíltan megy.



2023. júl. 4. 19:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
79%
A szélsőségesek hisztiznek, nem kell általánosítani.
2023. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
88%
100 éve simán oké volt Down-szindrómásokkal meg siketekkel viccelni, most ez sem oké.
2023. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 Feketeruhasember ***** válasza:
24%
3..2..1 és jönni fog érdemi vita helyett az hogy "Te Fideszes vagy"
2023. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert vannak olyan transzneműek, akik öngyilkosok lesznek az ilyen "poénkodásból" származó sértegetéstől, úgy már mindjárt nem olyan vicces a dolog...
2023. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
84%
A Fideszesek miért hisztiznek, ha valaki a Fideszesek értelmi szintjével poénkodik?
2023. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%

"egyszer ennek érzem magam, máskor meg annak? Azért jobb esetben csak látszik, hogy van kukija valakinek vagy nincs"


Te azt érzed, ami látsz?

(Nem nem vagyok balos :))

2023. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 Feketeruhasember ***** válasza:
68%

"A Fideszesek miért hisztiznek, ha valaki a Fideszesek értelmi szintjével poénkodik?"


Mondtam hogy megjelennek. :D


Egyébként szerintem nem arról van szó hogy hisztiznek hanem arról hogy lassan már nem lehet kérdést feltenni anélkül hogy kötelezően megállapítást kellene nyernie annak hogy ki

"milyenes" Ezt a technikát pedig megfigyelésem szerint az(ok) a vita partnerek szeretik alkalmazni akiknek az adott kérdéssel kapcsolatban valójában nincs igazi véleményük hanem csak a szekértáboruk prekoncepcióit és mantráit szeretnék vissza büffögni és ugyan ezt meg fogja tenni az összes légypapírba ragadt dúcidegrendszeres koma. Nem értem hogy miért nem lehet a politika temakorben a kérdések alatt vádaskodas helyett valódi vita? Miért olyan nehéz ez?


Na akkor próbáljuk meg kezdem én...


Szerintem nem arról van szó hogy aki ezzel poenkodik az alapvetően rosszindulatú ember lenne hanem egyszerűen sokan érezzük úgy hogy kicsit túl lengett az inga és van egy csoport ami egy egyébként "természetes" jelenséget nevezetesen hogy az emberek szoktak poenkodni a többiek bizonyos tulajdonságain képtelenek elviselni és ezzel a mimóza érzékenységgel kintrapriduktív módon pont az ellenkezőjét érik el mint amit akarnak. Talán látni kellene hogy nem csak rajtuk röhögnek hanem mindenkiben találunk és keresunk kifogásolni valót. Akár a neme akár a testsúlya, az öltözködése, a származása, a szokásai. Hogy kutyás vagy macskás.stb stb stb. A vallása!


És szándékot kellene nézni a helyett hogy valaki akkor sertődik meg amikor lehetősége van rá. Nem segít ezen sajnos az sem amikor különböző politikai erők a kultúr politizálás révén polarizálnak tömegeket egymással szemben de valójában elvteken módon szarnak az egészre. A humor meg arról szól hogy valaki ki van figurázva ez mindig is így volt és így is lesz. Az a kötéltánc dönti el hogy valami ízléses e vagy sem hogy mikor hol milyen körülmények között vicceltek vele vagy hozták szóba. Aki ezt nem érti meg az költözzön a sivatagba.

2023. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem stílusom ez a hópihéskedés, de ha már valaki ilyen, akkor legalább legyen következetes és terjessze ki az érzékenységét a keresztényekre, vidékiekre, családosokra, nyugdíjasokra, hetero fehér férfiakra, háztartásbeli monogám nőkre stb. Ez egy tartható álláspont. De aki vevő a liberálisok hergelésére, vagy még részt is vesz benne, az ne képzelje magát morálisan felsőbbrendűnek, csak mert kint van a szivárvány az instáján!
2023. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
92%

"Mondtam hogy megjelennek. :D"


Egy "balosok" kezdetű kérdésnél megmondtad, hogy megjelennek a balosok? Már majdnem két számjegyű az IQ-d.

2023. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 Feketeruhasember ***** válasza:
16%

"Egy "balosok" kezdetű kérdésnél megmondtad, hogy megjelennek a balosok? Már majdnem két számjegyű az IQ-d."


Nem, nem azt mondtam hogy megjelennek a balosok. Hanem azt hogy akikről fogalmam sincsen hogy kik, de egyvalami közös bennük: az hogy azzal fognak jönni hogy valaki Fideszes. Ez papírforma szerint még is történt. Ez esetben rajtam ercelodve azon hogy biztosan én vagyok a Fideszes 🤣


De a kérdésre persze válaszolni nem tudtál, tehát az is bejott hogy nem érdemben szeretnél vitatkozni a féltett kérdésen hanem te is csak trollkodni szeretnél és mellé beszélni.

2023. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!