Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha minél gyorsan pénzhez...

Ha minél gyorsan pénzhez akarok jutni, melyik párthoz érdemes csatlakoznom 19 évesen?

Figyelt kérdés

Mszp pártból van néhány ismerősöm akik nem rég csatlakoztak, de én nem vagyok baloldali, és azt hallottam hogy onnan kevés pénzt tudnak “sikkasztani” a párttagok.


Esetleg a Momentum? Ők sok Uniós pénzt kapnak az EU-tól ami a többsége el is tűnik ok nélkül, így az a kiszemelt párt számomra.


2023. júl. 4. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
fidesz
2023. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DK-s ***** válasza:
44%

Fidesz.


A DK-t meg se próbáld.

2023. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jégszív ***** válasza:
100%

Elhamarkodott választ nem merek adni, de meg kell állapítanom:

JÓ GYOMROD LEHET...

2023. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Furcsa ilyet hallani egy jégszívű embertől.

2023. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyikhez se. El kell menned dolgozni.
2023. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fidesz, déká. A megélhetési politikusok legkedveltebbjei.
2023. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fidesz, Mi hazánk
2023. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A Fideszben túl sokan vannak kevés EU-s pénzzel, a Mihazánk pedig iszonyatosan korrupció ellenes és ráadásul egy fityinget sem kapnak az EU-tól.


Így eddig a Momentum és DK az esélyesebb.


Szerintem aki fiatalon politizálni akar, az mind mocskos módon akar meggazdagodni mint ahogy én is. De sajnos a mai világban tisztességesen majdnem lehetetlen nagy vagyonokhoz jutni ha valaki nem egy gazdag családból származik.


Én legalább őszinte vagyok hogy miért szeretnék 19 évesen politizálni. Nyilván nem vagyok hazaáruló, ha már politizálni szeretnék, akkor az természetes hogy zsebre rakok magamnak egy kis pénzt mint a politikusok többsége.

2023. júl. 4. 22:26
 9/9 DK-s ***** válasza:
57%

#8-nak (kérdezőnek):


Mondtam már egyszer, hogy a DK felejtős.


Nálunk nincs "szamárlétra", amin felmászhatsz. Ha nem vagy eleve "valaki", akkor igen kicsi az esélye hogy előre juss. A DK nem erről szól.


Párttag vagyok, és nekem lehet hogy meg lesz az az esély, 6 év után.


6 év.

2023. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!