Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a legjobb budapesti polgárm...

Ki a legjobb budapesti polgármester jelenleg?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha a főpolgármestert nézzük, akkor Karácsony az autósgyűlölő "biciklifétis" közlekedéspolitikájával kikészít. Hiába ellenzéki valaki végre egy ilyen poszton, Tarlóst visszasírom. Kerületileg pedig nem releváns, mert fentről bólogatnak, nem igazán van hatáskörük.
2023. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Értem. Én kedvelem Karácsonyt, és üdvözlöm, hogy csökkenteni szeretné az autós forgalmat.
2023. júl. 4. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Kisugárzásból nem teszik Gergely, inkább más legyen.

Fideszes polgármester van a városomban, alig történik valami rossz.

2023. júl. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Budapesti vagyok, kedvelem Karácsonyt. A forgalomcsökkentés a város lakosságának jó. Az agglomerációból/vidékről beautózni kívánók véleménye szerencsére irreleváns, nem ők döntik el, ki Budapest főpolgármestere. :-)
2023. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 amúgy annyiból megértem az agglomerációt, hogy nincs más opciójuk és a kocsit se tudja mindenki valami kényelmes P+R-ben letenni normális helyen, mert egyszerűen nincs elég ilyen parkolónk. Egyértelműen P+R parkolók és elővárosi vasút fejlesztések kellenek, csak ugye ezek brutális pénzek és állami meg eu-s támogatásokból valósulhatnának meg, szóval ezt felesleges Karácsonyon leverni, nem nagyon tud mit tenni.
2023. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kitiltanám az autósokat Budapest belvárosából
2023. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy valaki a kérdésre is válaszoljon... :)


Soproni Tamás VI. kerületi polgit tartom a legjobb jelenlegi polgármesternek, amit megígért a választáskor azt be is tartotta, heti szinten járnak a kerületben a takarító gépek, próbál támogatást lakhatást biztosítani a közfoglalkoztatottaknak, diákoknak meg a rászorulóknak. Este 10-11-kor a teraszoknak be kell zárni nincs visítozás.

2023. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Igen, azt én is látom, hogy nagyon lelkiismeretesen végzi a dolgát.
2023. júl. 7. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Antal Ica. Antal Ica jó.
2023. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!