Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem fideszes és nem is...

Árokpart kérdése:

Aki nem fideszes és nem is ellenzéki azt sokan miért szólják le, pedig csak azt szeretnénk, hogy Magyarország is olyan legyen mint Ausztria?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 12:27
1 2
 11/17 hypno ***** válasza:
5%

#5


OK. játsszuk le.


Valaki azt mondja, hogy nem kormánypárti, vagyis szeretné, ha a fideszt leváltanák. Ez akkor lehetséges, ha sokan elmennek szavazni és többen szavaznak a fidesz ellen mint mellette.


De mégis hogyan váltanák le, ha a választásokon csak pártok indulhatnak és amelyik nem kormánypárt az szükségszerűen ellenzéki, viszont őket bár többen vannak és erősen különbözőek is, elutasítják?


Vagyis nem vállalja be, hogy kormánypárti, de azért ne változzon semmi.

Vagy ha változik is, neki ahhoz ne legyen köze.

Szerintem ettől sunyiság a dolog.

2023. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
A változás az lenne, ha a teljes bűnbanda el lenne takarítva, nem csak a Fidesz.
2023. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

#12.

Bizony, jöhetne már az az erdész, aki mindenkit kizavarna az erdőből!

2023. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 hypno ***** válasza:
6%

#7


A mit szeretnél dologra egyértelmű a válasz, ott van a kérdésedben. Megértettem.

Na de hogyan?

Még Ausztriában is vannak pártok és választások.

Ha nem szavazol senkire, akkor mégis hogyan vársz változást?

2023. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 DK-s ***** válasza:
54%

Szeretni, én is sok mindent szeretnék, de azért tenni is kell. Ha csak ülsz és nézed az "előadást", akkor tedd ezt a produktummal is, és ne rinyálj!


Lenne hozzád egy kérdésem:


Mi a véleményed Gyurcsányról? (elég lesz röviden is XD)

2023. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

Azért nem szeretem őket mert csak a kispadról ugatva okoskodnak de nem tudják se azt elmonda i mit akarnak, se azt hogy hogyan érnék azz el.



Ráadásul aki szerint mind a kb 10 magyar párt és minden képviselőjük egyformán rossz ember az egyszerűen buta, ilyen sehol a világon nincs. Ha megkérdezed mi a baja mondjuj a Párbeszéddel avgy a Momentummal akkor olyqn semmitmondó dolgokat mond mint: "törpepárt" "gyurcsányozott", mivel valójában fingja sincs arról ezek a pártok mit akarnak vagy mit csinàlnak

2023. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
5 Az is ellenzéki
2023. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!