Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok fideszes szavazó ilyen?...

Sok fideszes szavazó ilyen? Ezt komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Mazoista vagyok ezért elmentem egy fideszes fórumra a körzetemben.

Gondoltam lesz szó a helyi fejlesztesekről (vagy legalabb tervekről) mikor rákérdeztem, mondta a helyi képviselő, hogy lehet ilyet kerdezni hisz Brüsszel nem küldi a pénzt (nem ennyire nyersen mondta, de a lényeg ez volt). A többi résztvevő meg mondogatta nekem " meg elakarják törölni a magyar kultúrát a brüsszeli bürokraták".

Ezt az elakarják törölni a kultúra mantrát mintha régen hallottam volna pár Ner konteó oldalon, de a kérdésem: ők ezt most tényleg elhiszik?

Vagy csak valamivel támadni kell ezt a Brüsszel nevű várost?


2023. júl. 9. 13:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

A fidesz már régóta olyan vezérkommunikációt folytat,amit azelőtt a vadabb konteós blogokon olvashatott csak az ember.


Nemrég hírtvn azt fejtegették,hogy az ukrajnai háborút ugyanazok robbantották ki mint akik az 1. és 2. világháborút.

Ez a fidesz "értelmiség"....

2023. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Molyember ***** válasza:
78%
Tényleg elhiszik, és teljesen komolyan gondolják. Ha megkéred őket, hogy fejtsék ki ezt az eltörlős dolgot, akkor meg rohadék lipsi vagy, felforgató, külföldről pénzelt ügynök, stb.
2023. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%

nem tudom mennyivel beszèltèl de a kultùràs rèszre vàlaszolva...

Anno azt mondtàk konteo hogy euorpai egyesült államokat akarnak.....

Ma ez egy nyìlt dolog

Hogy lesz sokszínű európa ha egy birodalom lesz belőle?

Róma, Napóleon, Hitler mind birodalmat akart. Most is ez felé megyünk. Ha pedig egy nyelv, egy fizetőeszköz, egy bank, egy legfelsőbb bíróság lesz akkor miben is különbözne?

Eltünnek a kultúrák maximum egy kisebbség régészek fejében lesz. A legnagyobb fasizmus ami felszámolja az egész európai egyediséget. Ráadásul gazdaságilag ugyanúgy nehéz lesz hiszen Alabama nem California. Csak mind a kettő felett ott a legfelsőbb bíróság.

Egyébiránt a baloldal mindig is vérzō szemekkel néz a hagyományörző rendezvényekre mivel globalisták birodalmi hátterrel

2023. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Ők maguk mondják. Német miniszter kijelenti, hogy "hányingere van a hazafiasságról, nemzettől". Benne van a Soros terveben, amit ők maguk tettek fel a weboldalukra. Nem veszed észre, hogy feladjuk a tradíciónkat, értékrendünket és átvesszük másokét???
2023. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Molyember ***** válasza:
75%
Mik ezek a tradíciók, amiket fel kell adnunk?
2023. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Például Franciáknál már a himnusz éneklése vagy a zászló kirakása is fasiszta a globalisták szerint.
2023. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
TROLL!!!
2023. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Az átlag fideszes szavazó tényleg ennyire ostoba.
2023. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha a fidesz szavazó gondolkodna, akkor nem lenne fideszes.
2023. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

5 : Már felvetették, eu-s képviselő, hogy el kellene hagyni a keresztény ünnepeket, munkaszüneti napokat és át kellene venni a muszlimékat. Mi ez szerinted?


Az is ilyen, amikor németben a hosszú évek óta ott élő németeket kipakolják a bérleményből és el is mondják, hogy a migránsoknak kellenek. Mi ez szerinted?

2023. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!