Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalom lesz a...

A Mi Hazánk Mozgalom lesz a 2. a 2024-es európai parlamenti választásokon a Fidesz után?

Figyelt kérdés
2023. júl. 10. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, első lesz
Nem, a DK megelőzi
Nem, a Momentum megelőzi
Nem, a fentieken kívül másik párt megelőzi
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Én aztat nem értem, ha aztat mondják, hogy a cigányság veszélyt jelent a magyarságra és többen vannak már, mint a magyarok, akkor mégis, hogy akarják megnyerni a választásokat, vagy jelentős tömegeket maguk mellé állitani a cigánysággal szemnben?
2023. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

1

Nem a cigókkal van a bajuk hanem a cigó stilussal, ha a megtanulnak viselkedni nem lesz baj

2023. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
2, nem kellett volna bezárni az iskolákat és akkor meg lehetett volna tanitani őket.
2023. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

"1


Nem a cigókkal van a bajuk hanem a cigó stilussal, ha a megtanulnak viselkedni nem lesz baj"


Aham, https://www.youtube.com/watch?v=vhTDL70i8H0


MOst linkelhetnék egy rakás cikket, videót, amiből egyértelműen kiderül, hogy rasszista párt, de minek? Sajnos veletek, rasszistákkal az a legnagyobb baj, hogy nem vállaljátok fel magatokat. #netensebátor

2023. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Legalább lenne vér a pucájukban és vállalnák fel, hogy ők rasszisták.
2023. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Én cigány Mi Hazánk szavazókat is ismerek.Igaz, ők vagy diplomásak, vagy van több szakmájuk, dolgoznak, tehát tisztességben akarnak élni, mint a nem cigányok.
2023. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
A Kutyapárt lesz a második
2023. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Reméljük! De szerintem amúgy nem.
2023. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

"Én cigány Mi Hazánk szavazókat is ismerek.Igaz, ők vagy diplomásak, vagy van több szakmájuk, dolgoznak, tehát tisztességben akarnak élni, mint a nem cigányok."


Igen, én is ismerek olyan feketét, aki utálja a feketéket, és rasszista. Én is ismerek olyan zsidót, aki antiszemita. És? Ismerek olyan cigányt is, aki meg a cigány felé rasszista. Na?


"

Én cigány Mi Hazánk szavazókat is ismerek.Igaz, ők vagy diplomásak, vagy van több szakmájuk, dolgoznak, tehát tisztességben akarnak élni, mint a nem cigányok." Ez amit leírtál oximoron, és már is érthető lesz, hogy mit jelent a rasszizmus, és miért rossz. Szóval adott egy cigány, aki tisztességesen dolgozik (állítólag), tanult, stb. Nem akar úgy élni, mint a cigányok. De hát ő is cigány. Bárhogy is él, ő egy cigány, tehát úgy, mint egy cigány. Nincs olyan, hogy "ÍGY ÉLNEK A CIGÁNYOK", miközben van 1 rakás cigány, aki normálisan él. Pontosan ez a baj a rasszizmussal, miközben az állítólagos ismerősöd viselkedése lehet teljesen normális, társadalmilag elfogadott, addig a bőrszíne marad, az nem választható. Na most, a kedves ismerősöd bemegy egy kicsit kevésbé civilizált helyre, ahol egyet fognak látni - cigány. Aztán majd lenézik \ kiközösítik rögtön, esetleg még jól meg is dübögtetik, mert hát, !cigány!. Értem, hogy hol a baj? Emberek vannak, nem választható rasszal. Egyének. És ti, attól független hogy xy mit tett, mit nem, egyet beszéltek, cigányok. A cigányokba beletartozik mindenki, az állítólagos haverjaid. Tehát, amikor azt mondod, hogy a cigányokkal baj van, azt állítod, hogy a haverjaiddal is baj van. Mert ő is cigány. Ezért nem lehet ilyen általánosítő kijelentéseket tenni, mert ezzel olyan embereket is diszkriminálsz, akik az ég világon nem csináltak semmit. Nyilván egy ilyen mi hazánkos nem túl okos embernek felesleges ezt ecsetelni, hiszen aki képes 2023-ban nem érteni a rasszizmust, annak hiába mondom el 100x, hallotta már 5000x. Nem akarja érteni, mert egy szánalmas, gyűlölködő, gané, akinek könnyebb az álalánosítással nem kevés embert úgy bántani, hogy az az ember semmi rosszat nem tett.

2023. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!