Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szombaton sok tízezer ember...

Szombaton sok tízezer ember fog felvonulni a budapesti pride-on, ilyenkor fideszes politikusok is ki szoktak menni? Esetleg Mi Hazánkos nagymagyarok is?

Figyelt kérdés

2023. júl. 11. 12:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

A fideszes politikusoknak ki van adva, hogy ne menjenek ilyen rendezvényekre, pedig rengeteg fideszes politikus él kettős életet, ahol az asszonyt nem csak egy másik asszonnyal csalja meg a férfi. Mindenesetre ez "titok" és tabu, ezért nem mehetnek ki.

A Mi hazánkosak pedig jellemzően minden évben egy brutális 10, de akár 15 főből álló ellentüntető tábort szoktak összehozni, ahol az össz IQ sokszor nem éri el a 80-at, de legalább megmutathatják, hogy mennyire sokra vitték az élet iskolájában.

2023. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Most lesz? Pont nem leszünk itthon, az asszonnyal hetero pride-ot tartunk egy felnőttbarát hotelben.
2023. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
#1 Igen ez mondjuk valahol elgondolkodtató. Elvileg az egész arról szólna, hogy merd felvállalni magad, miközben az állam rád szól, hogy nehogy fel merd vállalni magad.
2023. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
#3 Gondolkodj egy egybites álkeresztény szavazó agyával. Meglátná, hogy a kedvenc M1-es mesemondója egy kapura játszik, azonnal rosszul lenne és elfordulna attól a párttól, ami bár a szemét is kilopta a helyéről, legalább egy kellemes biztonságérzetet teremtett neki a hazugságaival.
2023. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%

Minek mennének ?

Én se pridera se balett előadásra nem járok mert nem érdekel.

A kettő között az a különbség hogy a balett nem a közutakon zajlik. A prideot viszont környéken lakók kénytelenek végigélvezni, nincs választásuk.

A pride lehetne mondjuk valahol egy mezőn a város mellett. Ott nyugodtan vonulgathatnának akár napokig is. Senkit sem zavarna.

2023. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: akkor a tüntetésekről, békemenetről,szabadtéri rendezvényekről mi a véleményed? Aki meg a belvárosba költözik, legyen ezzel tisztában. Én is éltem már ott, hallgathattam a bulizókat. Egy idő után el is költöztem.
2023. júl. 11. 13:45
 7/20 anonim ***** válasza:
11%

Nem járok se tüntetni se békemenetelni mert semmi értelme nincs.

A családi vagy kultúrális rendezvényekkel nincs bajom, ahol mondjuk így a polgári értékrendnek megfelelő politika mentes események vannak.

2023. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
#7 A meleg emberek lètezèse sem politika, csak a jobboldal azt csinàl belőle.
2023. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A Pride nem egy családi vagy kulturális rendezvény amúgy? Én rengeteg családot szoktam látni mindig. Heteró családokról beszélek most. Szerintem a hangulst miatt már megéri.
2023. júl. 11. 14:12
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
#10 Ilyenből talán van 2, max 3 darab a felvonuláson. Mindenesetre már most sajnálom a gyereked, hogy ilyen korlátolt szülő fogja felnevelni. :/
2023. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!