Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZ szavazók! Van olyan...

FIDESZ szavazók! Van olyan lépése, tette a pártnak, amivel nem értetek egyet?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok fideszes, se más párti. Soha életemben nem szavaztam. Igaz, a jelenlegi rendszert borzalmasnak tartom, de nem kötekedni akarok. Az a kérdésem tőletek, hogy van olyan tette, cselekedete a kormánynak, amivel nem értetek egyet?

2023. júl. 13. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én rájuk szavaztam legutóbb, de messze nem értek egyet mindennel, csak az ellenzékben semmi potenciált nem láttam. Az ársapkák bevezetése, ingatlan árak felhajtása, státusz törvény, akkumulátor gyár támogatása, stb szerintem mind egyértelműen rossz döntések voltak.
2023. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
#1: Sajnos a fidesz belőled él. Elhitették veled, hogy ők a legkisebb rossz. Amúgy semmi más programjuk nem volt, csak a riogatás, hogy micsoda borzalmak történnek, ha nem ők nyernek. Bejött.
2023. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Én is rájuk szavaztam, és az utóbbi pár évben kicsit kapkodósak lettek, volt is jó pár mellényúlás. Minket család szinten nem sok minden érintett szerencsére, lehet hogy ezért nem érzem akkora problémának azokat, amikről itt az oldalon napi szinten megy a hergelés.

Sokan vagyunk így, de ettől nem leszünk ellenzéki szavazók, hiszen ahhoz a másik oldalnak fel is kellene mutatni valamit. Az a műsor, amit a választás estéjén bemutattak, végleg meggyőzött, hogy nem szabadott volna rájuk szavazni, teljesen alkalmatlan az a csapat.

Meg aztán a sok szidalmazás, sértegetés egyáltalán nem hozza közelebb, sőt csak még jobban taszítja a jelenlegi ellenzéket.

2023. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy van, agymosással mindenről meg lehet győzni mind a 12 IQ-jukat.
2023. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

én a legtöbbel nem értek egyet. de nem is azért szavaztam rájuk, mert meg vagyok velük elégedve. sőt, azt szeretném, ha minél gyorsabban eltakarodnának. mert egy mocskos, szemét banda.


a gond az, hogy mi lenne helyettük.


az utolsó választáson azért szavaztam a Fideszre, mert mindenáron el akartam kerülni, hogy az Ellenzéki Összefogásnak nevezett, leginkább agyatlan paprikajancsikból álló, bolhacirkuszba oltott zártosztály akár egyszerű többséget is szerezzen. az ugyanis a következő 30 évre bebetonozta volna a Fideszt. és én ezt nem akarom.


(nah. így kell kb. mindenkit egy csapásra magamra haragítani)

2023. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 árokpart ***** válasza:
43%
Mint volt Fidesz szavazó nem értek egyet azzal, hogy nincsen Magyarországon alanyi jogon járó szabad polgári lőfegyvertartás mint Ausztriában és azzal sem, hogy nálunk nem lehet petárdázni.
2023. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

hiszen ahhoz a másik oldalnak fel is kellene mutatni valamit.


Màrmint mit? Kétharmad ès rendeleti kormànyzàs mellett.

2023. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

#5 Nem haragszunk rád, hiszen hàtrànyos helyzetû vagy.


Igen, ha nem akarsz fideszt akkor szavazz a fideszre 😃🔫

2023. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
#6 Ez eddig a legjobb kommented. XD
2023. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 árokpart ***** válasza:
44%
9-es Köszi szépen. Most nem? Őszintén mondom, hogy 2010-ben mikor átvették a kormányzást azt hittem, inkább csak reménykedtem, hogy ilyen téren is lesz végre rendszerváltás és hasonlóan polgárnak fognak nézni minket is már mint az osztrákokat vagy a cseheket. Sajnos nem ez történt, hanem lassan pont az ellenkezője.
2023. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!