Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor (és nem HA) bebizonyoso...

Amikor (és nem HA) bebizonyosodik, hogy a fidesz nevű párt keresztény demokrata álcában egy bűnszervezet volt, ami az országot nem csak visszavetette a lopások miatt, hanem hazaárulóként keleti diktatúrák kezére is játszotta, te mire hivatkozol majd?

Figyelt kérdés
Tetszik, nem tetszik, a fidesz egy bűnszervezet, vezetője orbánviktor, a lopás egy dolog, a mérhetetlen lopás már súlyos dolog, de a hazaárulás megbocsáthatatlan.

2023. júl. 13. 13:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
39%

A legtöbben egy régi "bevált" dolgot fognak mondani-vallani:

Parancsra tettem.

Aki nem volt felelős beosztásban az Orbán kormányzat alatt, az pedig egyszerűen "átáll" az ökölrázók közé. Orbán e mocsoook!!! Fúúúúj!

Ez van. Ilyen köpönyegforgató takony az összes Fidesz majom.

A Becstelen Brigantik fil eljárása kellene most rájuk..."Fideszes vagyok"

AZT, nem tudnák levetni.

2023. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

#7


Hivatali visszaélés és közbeszerzési törvény megsértése miatt ítélték el.

Nem pályáztattak, ezért az ár lényegesen magasabb volt, illetve a műszaki tartalmat sem nézték, ezért a gépek sem voltak teljesen alkalmasak a kezelésre. Mi a sz@rt okoskodsz??

Hogy gondolod, hogy a túlárazás nem büntethető????? Költségvetési csalás mond valamit??


Nem ismerem ezt a "china-cee" oldalt, átolvastam és nem téged igazolt az sem, de más angol oldalakon is olvashatsz róla.


Túlárazott, alkalmatlan gépeket szereztekk be (mint mi), ehhez haveri cégeket bíztak meg (mint mi) és a versenyt gyakorlatilag lehetetlenné tették (mint mi).

2023. júl. 13. 14:50
 13/27 anonim ***** válasza:
69%

12

Ursula sms-en kötött vakcina üzletet..az mi szerinted?

Ha nem tudod elárulom: korrupció+csalás

2023. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
46%
Te nem vagy komplett kedves kérdező!!
2023. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 hypno ***** válasza:

#12


Tudod kérdező, a lélegeztetőgépes haveré a fele annak a földnek, ahova az ÁCsra tervezet aksigyár épülne.


Hogy ez a faszi micsoda üzletember! xD

2023. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
64%

"Bizonyíkaid vannak? Jelentsd fel!"


Annyira rühellem ezt a rendszeresen felmerülő választ. Nekem személyesen bizonyítékaim vannak legalább 3 olyan esetről, ahol minden kétséget kizáróan loptak el EU-s pénzeket fideszesek. Az egyik esetben egy közismert, rendszerváltó fidesz politikus állt a háttérben, illetve részese volt egy szintén ismert stróman, aki akkoriban OV bizalmasa volt. Egy másik esetben az egyik legnagyobb magyar egyetem magasrangú, fidesz-közeli döntéshozója állt a háttérben.


És ezzel egyáltalán nem vagyok különleges, csak az nem találkozott ezekhez hasonló pofátlan lopásokkal, a maffiaszerű működéssel 2010 óta, aki semmilyen formában nem vett részt a magyar üzleti életben. Aki részt vett, de mást mond annak egyetlen oka van: hogy az ő keze is eléggé mocskos lett, hogy érdekében álljon hallgatni róla.


Szerinted mi történne, ha megpróbálnék ebbe beleállni? Komolyan azt hiszed, hogy lenne ellenük bármi esélyem? Hogy belebukna ebbe bárki rajtam kívül? Ugye nem vagy ilyen naiv?

2023. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nem is beszélve arról, hogy a bizonyítékgyűjtés és azok bemutatása a nyomozóhatóság feladata. Lenne...

Igen. Ide jutottunk. A nyomozat nem indít addig nyomozást amíg

-nincsen bizonyíték, vagy

-nem tettenérhető.

KIVÉTEL: Kormányközeli személyek, kormánytagok, kormányzati képviselők...

2023. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként be tudnék linkelni egy rakás hvg, 444, index cikket abból az időből, amikor tanúja voltam a fidesz-maffia kiépülésének, amikben írtak ezekről a konkrét dolgokról, amiket láttam, szóval még csak nem is arról van szó, hogy senki nem próbált meg ügyet csinálni belőlük. Csak a fidesz-birkák már akkor is elhitték, hogy ezek a portálok valamiféle magyarellenes, külföldről pénzelt propagandaoldalak, a rendőrség meg már fidesz kézben volt akkor is.
2023. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
40%
16# szólj a Hadházynak, ha kell elviszi a nemzetközi bíróságig is🤔🤣🤣🤣
2023. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

19,

Max a bíróság kapujáig, de be már nem engednék...azonnal vinnék a diliházba🤣🤣

2023. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!