Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is igaza van...

Szerintetek is igaza van Jakab Péternek?


2023. júl. 14. 10:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Természetesen.
2023. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

Bocsi, nem nézem meg a linkeket, mert Jakab már lejáratta magát a szememben.

Ha nem azt mondja el milyen barom volt, hogy beállt a dk mellé és mennyire sajnálja, hogy tönkretette a jobbikot, akkor vagy érdektelen mit beszél vagy tuti nincs igaza.

2023. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
62%
Jakab is egy debil, politikai, szélkakas.
2023. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2-es ezt nézd meg

[link]

2023. júl. 14. 10:13
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
#5 Nem nézem meg. Nem érdekel az az ember, a szememben teljesen lejáratta már magát. ha kérdésed van írd le mit mondott, arról talán lenne véleményem.
2023. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 hypno ***** válasza:
0%

Tökmindegy igaza van-e.


Az összefogással neki - és a jobbiknak - volt a legtöbb vesztenivalója, és mégis beleállt, hogy valami változhasson.


Az ellenzéki birkák - mert ilyenek is vannak - meg sem értették, hogy ez mekkora dolog volt egy jobbos társaságtól.

2023. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 hypno ***** válasza:
0%
Mondom én. Még most sem értik, miközben az önérzetük meg kiveri a biztosítékot.
2023. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%

Belepörgettem 1-2-be, van aminben igaza van, van amiben csúsztat, meg van ami nettó marhaság.


Az első, amikor kiosztotta a trollkodó fidelitaszosokat, az személyesen nagyon tetszett. Abban egyetértettem vele.


Amikor azon veszekszik, hogy azért riogat a kormány lmbtq-val, meg atomháborúval, hogy a magyar ne a saját nyomorával foglalkozzon, azzal is egyetértek.


Amikor azon pörög, hogy "akinek nincs kapcsolata diplomával mehet a szalag mellé rabszolgamunkát végezni", az pl NAGYON durva csúsztatás.


Azon meg, hogy az a bizonyíték a Jobbik Fidesz mellé állására, hogy őt megpuccsolták, azon meg felnevettem. :)

2023. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 D-Mano ***** válasza:
87%

Csak az első videót néztem meg.

Jakabnak az ilyen kérdésekben általában igaza van. Mintahogy bármelyik panaszkodó, kormányt szidó kisembernek is.

Az a baj, hogy Jakab (elvileg) nem panaszkodó kisembernek kellene lennie a nagy Parlamentben, hanem politikusnak, érdemi, hiteles, müködőképes politikai vízióval, megoldási javaslatokkal. De ilyen neki nincs.

Mindig csak a párizsi árával jön, ami jogos, de az nem politizálás, ugye...

2023. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
10-es igen én sem szavaznék a Jakab Péterre, mert vannak olyanok akiket alkalmasabbnak tartok a kormányzásra, mint pl.: MZP, Donáth Anna
2023. júl. 14. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!