Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is igaza van...

Szerintetek is igaza van Jakab Péternek?


2023. júl. 14. 10:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

#11 Az hogy MZP valakinél alkalmasabb az persze az illetőre nézve nagyon szánalmas eredmény, de ettől még nézd már meg azt az embert rendesen!

Jakab egy faparaszt, buta, prosztó és teljesen elvtelen, bohóckodásra használta a választói bizalmát. A saját családjának is hazudott, a pártja tagjainak is, mindenkinek.

De MZP komplett elmebeteg. Nehogy már ne legyen a ballib oldalon olyan ember aki normális legalább!

2023. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
12-es nem kell hinni a kormány propagandának.
2023. júl. 14. 11:05
 13/22 anonim ***** válasza:
67%
A borsodi "családokat" emlegeti, miközben a Jobbik pont a borsodi "fijatalok" csínytevései miatt jött létre, illetve Gyurcsány elszámoltatására. Mostanára egyik törekvésből sem maradt semmi, így a Jobbik létjogosultsága is megszűnt.
2023. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%

#13 Milyen kormány propagandának?

Én azt néztem/hallgattam meg amit MZP saját maga mondott a saját szájával, saját akaratából.

Te nem?

2023. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
15-ös ha elmebetegnek tartod Márki-Zay Pétert akkor nyilván azokat a beszédeit nézted meg amiket a kormány propagandisták vágtak össze, ha nem akkor meg veled van baj.
2023. júl. 14. 11:22
 16/22 anonim ***** válasza:
54%

#16 Hogyan lehet megvágni egy normális ember beszédeit úgy, hoyg elmebetegnek tűnjön tőle?

Nem, nem azt néztem meg amit valaki/bárki megvágott. Többek között azt amit az ATV-n mondott élőben az ottani riporterek kérdéseire.

2023. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%

15,17# teljesen egyetértek, MZP nem komplett, ez egy laikus számára is gyorsan kiderül...

Tényleg elég volt megnézi egy 20 perces interjút vele 🤯

2023. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Pítör Dzsékob Denisz sokszor azt sem tudja merre van előre.

Mellesleg igazán írhattál volna valami összefoglalót, mert én biztos nem fogom végignézni mindet, azt az időt elpazarolni az életemből egy ilyen hiteltelen ripacs miatt!

2023. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
12-es "Az hogy MZP valakinél alkalmasabb az persze az illetőre nézve nagyon szánalmas eredmény" Orbán Viktornál, Toroczkai Lászlónál, és a Gyurcsány Ferencnél mindenki alkalmasabb
2023. júl. 14. 12:07
 20/22 anonim ***** válasza:
#20 Nem az. Csak kínodban nem tudsz már mást kitalálni.
2023. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!