Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy Hodász Atya bevallotta...

Az hogy Hodász Atya bevallotta hogy meleg az olyan mintha Orbán Miniszterelnök Úr camingaoutolna hogy korrupt és autokrata?

Figyelt kérdés
2023. júl. 15. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem!

Az előbbi - számomra - nem probléma, az utóbbi nagyon is az.

2023. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

Már nem Atya!


Úr?

2023. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az Úr az Atya a Szentlélek meg a Gáspàr?
2023. júl. 15. 10:21
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem teljesen, mert Orbánról mindenki tudja, hogy egy maffiózó tolvajbandát működtet, és kirabolja az országot.


Hodászról meg pl. én nem tudtam, hogy meleg. Igazából fel se merült bennem egyáltalán ez a gondolat, hogy vajon b-zi-e, vagy hetero, egyáltalán nem voltam kíváncsi rá.

2023. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező

Hodász már nem Atya. Úgy látszik eleve nem is kellett volna erre az útra lépnie és nem azért mert meleg, hanem mert teljesen labilis személyiség és kifordult önmagából rövid idő alatt. Aki az életének sok éves szakaszát, egy ilyen elhivatottságot igénylő feladatot, mint papnak lenni, azt pár perc alatt úgy tud félredobni, hogy utána minimálisan sincsen tekintettel az egyházára, a közösségre ahová addig nem csak tartozónak érezte magát, de egyik vezetője is lett saját elhatározásából - azzal valami nagy-nagy baj van.

Rálépett egy olyan útra ami egyre lejjebb viszi a sötétségbe és jó lenne ha valaki valóban segítene neki innen kilépni és a normális életbe visszalépni. Mert senkit nem érdekel, hogy meleg-e vagy sem, csak azokat akik a kereszténység, a katolikus egyház és híveinek köpködést csinálták korábban is, amikor ő még a célkeresztjükben volt pont emiatt, hogy pap.

Hodász egy lett a percemberkék között, aki ha nem mond be újabb és újabb naaaagy dolgot akkor a kutya se figyel már rá. Nem volt neki elég az amit korábban ő maga választott, az szíve joga - én sem vagyok apáca, mert az nekem sem lett volna elég. De nem mindegy, hogy valaki felismeri, hogy még sem az az ő útja, hogy pap legyen, meg az, hogy nem csak kilép, de vissza is köp mindenre és mindenkire akikkel korábban nem csak élet és hitközösséget vállalt, de lelki vezetőjüknek, támaszuknak tartotta magát.

2023. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A két és fél pipás fidesz trollnak baja van Hodász Atyával. De meglepő. Ja nem.
2023. júl. 15. 11:01
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
#6 Mindig jó amikor bebizonyosodik a korábbi feltételezés, hogy megint csak olyan írt ki kérdést akinek egyáltalán nem fontos a válasz, csak az, hoyg tudjon zorbánozni meg fideszezni.
2023. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

#5

... már nem a Liberális internacionálé alelnöke. Úgy látszik eleve nem is kellett volna erre az útra lépnie. Aki az életének egy szakaszát, egy ilyen elhivatottságot igénylő feladatot, mint a Liberális internacionálé alelnökének lenni, azt pár perc alatt úgy tudja félredobni, hogy utána minimálisan sincsen tekintettel a közösségre ahová addig nem csak tartozónak érezte magát, de egyik vezetője is lett saját elhatározásából - azzal valami nagy-nagy baj van. ...

2023. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

#8 Azért nagyon kellett erőlködnöd hogy ezt kitaláld, ugye?

Nem is érzed milyen szánalmas az hogy ilyennel próbálkozol, a papi hivatást és annak 2 hét alatt történő ilyen felrúgását összehozni egy politikus életének 20 év alatt végbemenő változásával, amikor ugyanúgy politikus marad.

Köszi, szórakoztató látni hogy már ennyire kétségbe vagytok esve!

2023. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A két és fél pipásakat nem szeretem. Őket leszavazom.
2023. júl. 15. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!