Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Hodász András...

Mit szóltok Hodász András vallomásához?

Figyelt kérdés
Óriási meglepetés, nemde?

#meleg #szexualitás #Isten #sátán #Nem...aMinistránsok!
2023. júl. 15. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Sas József büszkén néz fel rád a túlvilágról... "Hát tovább él a humorom, az ilyen kérdezőkben!"
2023. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Azt se tudom, ki az. Meg nem is érdekel engem senkinek a szexuális irányultsága, perverziója, stb.

Én se mondogatom senkinek, ez magánügy, hálószoba titok. Ilyennel csak a primitívek dicsekszenek.

2023. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván a gyerekkori megrontás áldozata ő is. A melegeket távol kell tartani a gyerekektől.
2023. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk így kilépve oké, de még anno katolikus papként nem volt releváns a beállítottsága, mivel nőjük sem lehet, meg senki.
2023. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Hol és milyen vallomást tett?
2023. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Most már úgy kéne hívni, hogy: Homár András
2023. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mit vallott be, hogy szereti Orbán Viktort, mert Ő az igazi isten ?
2023. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Katolikus vagyok, esetében meg sem lepődtem. Épp ideje volt előrukkolnia valamivel némi mediafigyelemért, ami miatt eredetileg "visszavonult".

A gyerekkori egyházi zaklatós hír is megvolt már részéről, köszönjük.

Egyébként néztem néhány régi videóját: jóeszű embernek tartom, ha ezt a kicsit már kóros exhibicionizmusát le tudta volna győzni, akkor jó pap lehetett volna.

2023. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon jól megtervezett sztori ez az egész hodászos sztori, már a könyökömön jön ki. A drága alázatos pap, aki szembesült vele, hogy már nem alkalmas papnak, de ő csak a közjót akarja, persze napi 3 cikkért cserébe, azalá nem megy. És ilyen elcsépelt eszközökkel, mint: engem is megerőszakoltak, amúgy meleg vagyok, ja és a politika.
2023. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valamiből neki is meg kell élni.
2023. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!