Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon az emberek még mindig a...

Vajon az emberek még mindig a fideszre szavaznának?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 14:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, csakis a fidesz
Valószínű, sokat nem csorbult a szavazótábor
Csökkent a népszerűsége
Nem, a valóságban nagyon kicsi szavazótábora van
28 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kevesebben, de az ellenzékre meg még kevesebben, mint tavaly.
2023. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%

Valószínűleg, igen.

De, nem azért, mert annyira szeretik.


Hanem csupán a kisebb rossz.

2023. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
11%
Mert még mindig sokkal jobbak, mint a dollárbaloldal. Ez az ország egy migránsgettót nem élne túl. Nem tudunk pénzelni afrikaiakat
2023. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

Én azt hittem, hogy a covid alatt elkövetett tömeggyilkossaguk és hogy ezt a tragédiát is egyből lopasra használták-lélegeztető gép mutyi/kínai kamu oltás időseknek-a vesztüket okozza majd.

Mivel a fidesz szavazók is szembesültek vele, hogy a csaladtagjaik az eü leépítése és a kórházi ellátatlanság miatt meghaltak....


De nem.

Ennek ellenére mentek szépen és leszavaztak a fideszre.

Ilyen szintű tömeggyilkosság sem törte meg a hitüket.

Ehhez képest meg semmi a hazaáruló putyin párti kiállás, meg hogy éhezniük kell lassan olyan árak vannak a boltokban.


Vagyis a kerdésre válaszolva, igen. Simán ugyanúgy leszavaznak a fideszre.

2023. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%

Kár arra várni, hogy csökkenjen a népszerűségük. Nem fog.


Itt az lesz mint a Tisza kormányával: az ellenzéke nem lesz képes legyőzni őket, hanem a saját arroganciájuk lesz a vesztük.

2023. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

Úgy örülök amikor a fidesz birkák elkezdenek válaszolni az ilyen kérdésekre!

3 és 4-es válaszoló! A fidesz a kisebb rossz? Normálisak vagytok? Ki uralja az országot több mint 10 éve? A fidesz! Ki tette tönkre akkor az országot? A fidesz! A lejenlegi válságot ki idézte elő? A fidesz! Ki hozott minden olyan kormányzati döntést ami miatt ekkora válság van? A fidesz! Kik azok akiknek semmi közük a válsághoz, mert bármennyire is igyekeznek a fidesztúlerő miatt semmilyen beleszólásuk sincs a politikába? Az ellenzék! Szerintem álljatok le az m1 híradóról mert annyira kimosta az agyatokat, hogy képtelenek vagytok ép ésszel gondolkozni. Azt a kutyát simogatjátok, amelyik minden érintésnél darabokat tép ki a kezetekből...


A fidesz minden formában tiltja, blokkolja hogy az ellenzék bármilyen formában beleszóljon a politikai életbe, és akkor ők a nagyobb rossz? Akik semmit sem tettek? A fidesz meg aki 10 szeresre növelte a gázárakat, rekord inflációt generált, 350 ezer vállalkozást egy tollvonással tönkretett, postákat iskolákat záratott be, mélyszegénységbe taszított 1 millió embert, ők a kisebb rossz? Ti annyira buták vagytok, hogy pénzt lehetne keresni azzal, hogy ketrecben mutogatnak titeket, hogy hölgyeim és uraim, ilyenek az agymosott fideszesek, akik még akkor is orbánra szavaznak ha elvesztettek mindent miatta és csövesként laknak az utcán.

2023. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Egy agymosott birkának ha orbán személyesen kést szúr a szívébe, utolsó kézmozdulatával még akkor is behúzza az X-es a fideszre! Olyan ez mint egy szekta, ahol képesek a tagok akár öngyilkosak is lenni a szektavezér parancsára!
2023. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%

13 éve várjátok, hogy ugyanazok akik hatalmasat buktak 2010-ben, majd mikor fognak újra győzni azok helyett akik akkorát nyertek 2010-ben.

Ahogy okos emberek mondták már, nincs annál nagyobb butaság ha valaki újra meg újra ugyanazt csinálja és közben más eredményt vár.

Ezzel az alkalmatlan, hazaáruló dollárbaloldallal nem fogtok nyerni. Az emberek akkor is inkább rohannaka fideszre szavazni, ha amúgy sok mindenben nem értenek egyet velük meg amit csinálnak, mert még akkor is nagyságrendekkel jobbak, mint amit az ellenzéki összefogás tenne ha kormányra jutnának.

Mi lenne ha végre 13 év után nem ugyanazokat próbálnátok meg újra kormányra juttatni, hanem keresnétek olyan politikusokat akikről nem lehet azonnal tudni hogy alkalmatlanok és nem állnak össze rögtön gyurcsány csapatával, hogy biztos lehessen, ők sem mások mint a 2010 előtti politikusi gárda?

2023. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%
6-os vagyok. Elírtam. Nincs bajom a 4-es válaszolóval. 2es és 3-ast akartam írni.
2023. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%

6#


Tény,hogy sok hibát követett el a Fidesz.


Viszont, az ellenzék nagyon távol áll tőlem ideológiailag.Annyira,hogy nincs olyan szituáció, amikor rájuk szavaznék.

LMbt,transzformeszek, segély a kisebbségnek?Hát nem.

2023. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!