Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz már elege az...

Mikor lesz már elege az embereknek az LGBTQ mozgalomból?

Figyelt kérdés

Mikor lesz már elege az embereknek ebből az idióta LGBTQ mozgalomból?

Ez már felháborító amit megengednek maguknak..


Ha így folytatjuk a jövőben az lesz a normális hogy Pisti Bélával lesz és az lesz a ciki ha Marci Julikát szereti..



2023. júl. 17. 19:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
Nekem már most elegem van belőlük!
2023. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Megértem, hogy túl soknak érzed, hiszen a csapból is ez folyik (részben nekik, részben a nagyvállalatoknak, részben a reakciós/idpol politikai tőkekovácsolóknak köszönhetően). A szexuális beállítottságod nem igazán változik ettől, ez egy tipikus "csúszós lejtő" érvelés.
2023. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Felesleges másokat hergelned ezzel, - már azzal sokat teszel az általad preferált cél érdekében, ha nem mozdulsz rá és nem tartod a felszínen a jelenséget.
2023. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%
Én amúgy lmbtq-ról kb. 90%-ban csak fideszesektől hallottam.
2023. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy amit a kérdező állít, szimplán csak hazugság.


Az LGBTQ nem kényszerít téged semmire.


Nem kényszerít arra, hogy te mint Marci a Julika helyett a Bélát szeresd, mert kötelező.


Az LGBTQ annyit mond/kér, hogy ha a Marci a Bélát szereti, akkor te ne akard már ráerőszakolni, hogy márpedig neki a Julikát kell szeretnie. És fogadd el, hogy a Marci a Bélát szereti. Attól te még szeretheted a Juliskát.

2023. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
23%
Már elegünk van belőle, de ezt tilos kimondani.
2023. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
7%
Az embereknek már a létrejöttekor elegük volt, csak van egy két állat akinek tetszik.
2023. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
19%
Én fideszesként korábban szimpatizáltam velük (még a Pride-ot is támogattam). Akkor tolták túl a biciklit az LMBTQ-propagandisták, amikor már a transzokat kezdték favorizálni. Azon a ponton nálam végképp taccsra kerültek (és szerintem még sokaknál). Így járnak azok, akik nem képesek idejében leállni, hanem egyre agresszívabban tolják az emberek képébe az egyre betegesebb dolgaikat. A mohóságuk lesz (lett) a vesztük.
2023. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
71%
Pár száz évig még biztos nem, hiszen csak most indult. Ez a jövő, a laposföldhivő valásos nácik, meg mennek a levesbe.
2023. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
3%
Az embereknek már kezdetben elege volt. Nem is ők nyomták, hanem a "háttér"hatalom. Nem lesz sosem tíltakozás, hiszen nyugaton kirúgnak és ellehetetlenítik az életed, így az emberek csendes beletörődésre vannak kárhoztatva😅
2023. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!