Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a helyes álláspont a...

D-Mano kérdése:

Melyik a helyes álláspont a ferencvárosi (szivárványos) pad ügyében?

Figyelt kérdés

2023. júl. 18. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Támogatom a szivárványos pad-festést: egy lépéssel közelebb visz az elfogadáshoz.
Ellenoldali akcióval volt helyes válaszolni a szivárványos propagandára: a zöld-fehér/ a nemzeti színű átfestéssel értek egyet.
A közterületi objektumok ne legyenek se "jobboldali" se "baloldali" propaganda eszközei: a barnára visszafestéssel értek egyet.
Röhelyes egy pad színén vitatkozni: miért nem lehetett szivárványszínűen hagyni a padot??
Röhelyes/ helytelen egy pad színét propagandára használni: eleve miért kellett szivárványszínűre festeni a padot??
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Addig se az inflációval törődnek az emberek.
2023. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1-es


Sajnos az ország/nép életében nemcsak a gazdasági front ("mennyibe kerül a kenyér/ lesz-e olyan munkám, amiből azt a kenyeret meg tudom venni?"), hanem az ideológiai front ("milyen színű legyen az a pad?") is meghatározó- szerintem.


Attól függetlenül, hogy a Fidesz-kormány a kultur-fronton folytatott csatáit valóban folyamatosan a gazdasági frontról való figyelem-elterelésre használja.

2023. júl. 18. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
#1 ha valamiről egy pad színe képes elterelni a figyelmet, akkor az nem is gond igazán.
2023. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DominikX ***** válasza:
39%
Több értelme lett volna lefesteni egyet szivárványosra, a másikat pedig más színűre, így több pad lett volna átfestve.. így csak csinálták a nagy cirkuszt semmi eredménnyel.
2023. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Gyagyás a magyar! Tisztán látszik az ilyen megnyilvánulásokból!

Sok dilis a három éves, homokozóban lapátért küzdő gyerek szintjét sem üti meg!

2023. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szánalmas ez az egész, az ország szellemi szintjének tökéletes latlelete
2023. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem festettem volna szivarvanyosra a padot.Varható volt mi lesz belőle.Sokkal jobban jartak volna az ötletgazdák ha egy padot sárgára,a masikat narancsra,a harmadikat pirosra stb festik.Az összkép akkor is kiadta volna a szivarványt,talán kevésbé kapott volna figyelmet.

Így viszont semmilyen pad nincs,pedig a funkciója az hogy le lehessen rá ülni,színtől függetlenül.Én a barna visszafestést preferálom,bár szivárványos padokon is szoktam ülni...a játszótéren.

2023. júl. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1

ez remek.

Tehát azok akik lefestették a padot szivárványra, ezt tartották szem elött..

Hisz 21 ben már volt ilyen, pont abban a kerületben, csak az egy szobor volt.

Ergo pontosan tudták mi lesz ebből is, ergo szándékosan tereltek, ezzel a fidesz kezére játszva.

Nice!:D

2023. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!