Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 10 vasùtvonal zàr be.Teljesen...

10 vasùtvonal zàr be.Teljesen leèpül vidèk?

Figyelt kérdés
Szerintem nem bezàrni,hanem fejleszteni kène a vasutat.
2023. júl. 21. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, az emberek már alig mozdulnak ki ha ige akkor meg kocsival.
2023. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
A felszedett síneket a Ner megkaparintja a molon keresztül, megy a biznisz.
2023. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Lázár János építési és közlekedési miniszter jobban szereti az autókat, mint a tömegközlekedést.

Ha jobbosokon múlna, a Nagykörút is 8 sávos autóút lenne.


Itt nem fejlesztések lesznek, hanem bezárások és a tömegközlekedés olcsóbbá tétele lesz (ha már a szolgáltatás minősége nem túl nagy, akkor legyen olcsó).

2023. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%
Manapság egyre több az autó, egyre kevesebben utaznak vonattal, ez a reálitás. Az én adómból ne tartsanak fel kihasználatlan vonalakat. A buszok amúgy is praktikusabbak a legtöbb helyen.
2023. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Az országbérletnek és a megyebérletnek ára van.
2023. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem oszt, nem szoroz. Csepp a tengerben. A falvak többségében ugyan az a szinvonal ma is, mint 30-40 évvel ezelőtt.
2023. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Magyarorzág előre megy, nem MÁV-val ;DDDDDDD
2023. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Olyan nyugtalan lettem amikor meghallottam. Attol féltem, hogy a felcsuti kisvasutat is bezárják. De ugy néz ki ez nem szerepel a listán. Hiába, no! Az egy rentábilis fejlesztés volt. (Ez is azt bizonyitja!) (Talán még Moszkváig is meghosszabitják!)
2023. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Kívácsi voltam, hogy valamelyik bérkommentelőnk ide nyekereg e valamit! 4-es személyében megtudtuk...


Még véletlen sem azért van ez, mert konkrétan a Fidesz másfél évtizede!!!!!!! tesz a dízel jűrműparkra, neeem, hanem mert nem gazdaságos.

Hogy értsük ism dízel jármű a MÁV-hoz, a "mocskosgyurcsány" idején jött utoljára! Azóta, nem! Itt a baj!

2023. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Felesleges üzemeltetni a napi 5-10 utas miatt. Buszos lehetőség megmarad.
2023. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!