Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes média mit ajvékol...

A fideszes média mit ajvékol a budapesti buszjegy árakon, amikor a fideszes debreceni jegy ára eddig is több volt és a debreceni magyar embereket a fideszes vezetés jól lehúzta?

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
A fideszes média mindenen ajvékol, amit nem a fidesz csinál, nem tűnt még fel?
2023. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért ajvékolnak, mert erre utasították őket a Pártközpontból.
2023. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

Most az a kérdésed, hogy miért van kiakadva valaki azon, hogy a budapesti tömegközlekedésben a 350Ft-os jegy miért is lesz szeptembertől 450Ft, ami majdnem 30%-os áremelést jelent?

Most akkor még sem gond ha 30%-kal emelik valaminek az árát? vagy a budapesti "infláció" az jóóó infláció, az országos infláció meg róóóósz és az az Óbán miatt van?

2023. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

@3

" Most akkor még sem gond ha 30%-kal emelik valaminek az árát?"

Szerintem inkabb az a ritka, ha valaminek 10 even at nem emelkedik az ara. Foleg, ha ilyen borzalmasan magas inflacio is van kozben.

2023. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Az fáj nekik, hogy nem ők emelték az árakat így hát nem az ő zsebükbe fog folyni a lóvé.
2023. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#4 Ez így van.

A kérdés viszont az, hogy miért beszél a "fideszes média" a budapesti jegyárakról.

Pontosan azért amiért az összes média beszélt a mindenféle árakról ha azok emelkedtek.

EZ most közel 30%-kal emelkedett. Abban a városban, ahol az ingyenes közösségi közlekedés ötletével kampányolt a főpolgármester és ahol mindenkit az autós közlekedésről át akarnak terelni a tömegközlekedésre.

Ha én eddig be kellett menjek Budapestre, akkor ha letettem a kocsit valahol a külvárosi részen, akkor parkolhattam ingyen. Aztán fizettem 1 átszállásnál is már 1400Ft-t csak hogy 1 alkalommal elintézzem amit kellett.

Most már ugyanott parkoló díjat is kell fizetnem és még az 1400Ft helyett 1800Ft lesz a tömegközlekedés költsége.

Tudod, hogy 1 liter benzin ára nincs 600Ft? Miért ne fizessem ki akkor inkább a belvárosban a parkolás költségét, ami kevesebb lesz mint a tömegközlekedés?

2023. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

"Abban a városban, ahol az ingyenes közösségi közlekedés ötletével kampányolt a főpolgármester és ahol mindenkit az autós közlekedésről át akarnak terelni a tömegközlekedésre."

Mondta és ígérte mindezt még a COVID, a háború előtt és a kormány közvetlen b*sztatásai előtt.

Nem kell ez az álszent duma, hogy idézőjelbe tesszük a fideszes médiát, mert mindketten tudjuk, hogy ez a médiacsoport nem úgy kezeli ezt az áremelkedési hírt, mint a tejföl, kenyér és egyebek esetében, hanem direkt lejárató célzattal az ellenzéki városvezetéssel szemben.

Sosem fogom megérteni, hogy mi végett álszenteskedtek még ilyenkor is. Nyugodtan ki lehetne állni és hangoztatni tovább, hogy Karácsony alkalmatlan (vagy bármilyen más, éppen tetsző indok) és ezért vagytok rászállva. Nem kell a kamu duma a kamu indokokról és magyarázkodásokról.

2023. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7 A valóságot sikerült átaludnod?

[link]

"Budapest, 2021. szeptember 1. – A Fővárosi Közgyűlés elfogadta Karácsony Gergely főpolgármester javaslatát, amely ingyenessé teszi a 14 éven aluliak számára a közösségi közlekedést Budapesten. A rendelet 2021. szeptember 2-án, csütörtökön lép hatályba. "

Ha nincs meg az időrend, akkor szólok, hogy a covidnak már régen vége volt 2021. szeptemberére és 2020. januárjától hallgatjuk azt a főpolgármestertől, hogy a kormány így meg a kormány úgy, elvonás, nincs pénz blablabla.

[link]

"2022. március 03. 17:21

Péntektől átmenetileg ingyen utazhatnak az ukrajnai menekültek a főváros közösségi közlekedési járművein, hétfőtől pedig információs centrumot alakít ki a fővárosi önkormányzat a Nyugati téri aluljáróban - jelentette be a főpolgármester csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón."

2023. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Tudod, hogy 1 liter benzin ára nincs 600Ft? Miért ne fizessem ki akkor inkább a belvárosban a parkolás költségét, ami kevesebb lesz mint a tömegközlekedés?"

Teljesen igazad van, foleg, ha szeretsz sokat ucsorogni a dugoban es gyilkolni a kuplungtarcsat.

2023. júl. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagyok, tehát életemben nem láttam évesbérletnél kisebb formátumot. A vonaljegy arra való, hogy pénzt szedjenek le a 2-es villamoson a Hotel Intercontinental és az Országház között életében egyszer megforduló dúsgazdag turistáról, meg a Pilisanyámf_sza luxuslakóparkból lejárkáló jóembertől, aznap, amikor a fényezőtől kell elhoznia a kocsiját, mert összetörte.
2023. júl. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!