Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek / Volt Fideszesek...

D-Mano kérdése:

A Fideszesek / Volt Fideszesek miért nem szavaznának a Mi Hazánk Mozgalomra? Vagy most már rájuk szavaznának?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha szavaznátok is a kérdés alatt, de a szöveges kifejtősebb válaszaitokra is kíváncsi vagyok.

2023. júl. 26. 18:20
A kérdező szavazást indított:
A Mi Hazánk hiteltelenebb, mint a Fidesz
A Mi Hazánkra szavaznék szívem szerint, de nem hiszem, hogy KORMÁNYKÉPES lenne, ezért marad a Fidesz
A Mi Hazánkra szavaznék szívem szerint, de nem hiszem, hogy ESÉLYES lenne választást nyerni, így marad a Fidesz
A Mi Hazánk valójában baloldali / vagy: Gyurcsány-közeli
A Mi Hazánkra szavaznék, ha nem lenne ilyen (túl) szélsőséges
A Mi Hazánk valójában nem túl szélsőséges, de a politika más területein (is) a Fidesz közelebb áll hozzám.
Még Fideszes vagyok, de annak is van esélye, hogy végül a Mi Hazánkra szavazok következőleg
2022-ben még Fidesz-szavazó voltam, de most már inkább a Mi Hazánkra szavaznék
Egyéb, leírom kommentben
*Soha nem voltam és nem is leszek sem Fideszes, sem Mi Hazánkos
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
A fidesz is gáz, de a mihazánk félörültek gyülekezete a legkisebb realitásérzék nélkül.
2023. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

A fideszre szavazott rengeteg ismerősöm, akik mára szinte teljesen kiábrándultak az izléstelen kettős politikából.

És annyira szélsőségesek mint más, aki józan paraszti ésszel lát és gondol hétköznapi dolgokra.

Mióta MHM-van én azóta csak rájuk szavazok.

2023. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Amiket hallok fideszesektől:


1. Covid alatt az ország megosztott volt. Aki fideszesként tartott a covidtól, az nem örült a Mi Hazánk kampányának.

2. A magyar emberek többsége arra szavaz, akiben a "higgadt, sokat látott, profi" politikust látja (lásd Antall József, Horn Gyula, Medgyessy, Orbán). Nos ehhez képest Toroczkaiék az MTV-székházat felgyújtó társaság és Budaházy harverjai...

3. EU-ból kilépni azért nem akarnak egyelőre a fideszesek.

2023. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
A fidesszel sok baj van, de a MH kb. egy Albániát vagy Belaruszt csinálna az országból.
2023. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Idáig érdekes,

hogy (szerintem) 10 releváns opció van, mégis csak 3 opcióra koncentrálódnak a szavazatok.

2023. júl. 26. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
2010-ben még én is a Fideszre szavaztam, de a Mi Hazánkra nem szavaznék soha. Még a Jobbikra és a DK-ra sem.
2023. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
35%
A mihasznák a fidesz náci tagozata. Tulajdonképpen az~rt lett létrehozva, mert vannak olyan témák, melyek m~g a fidesznek is túl radikálisak lennének. Azok szavaznak rájuk, akiknek erre van igényük...
2023. júl. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!