Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kocsis Máténak igaza van,...

Kocsis Máténak igaza van, hogy Jámbor András pedofil?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 27. 01:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem tudni
Nem
31 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, hogy ki ő. Soha nem hallottam róla.
2023. júl. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Igen, sajnos
2023. júl. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Kocsis Máté egy senkiházi féreg.

Az alapján mondja, hogy egy Jámbor András által ismert nő élettársának a számítógépén találtak pedofil képeket. Jámbor András nem is ismerte azt az embert. A rendőrség is megállapította, hogy Jámbor mozgalmának semmi köze ahoz emberhez.

Kocsis Máté csak hozza a szokásos fideszes stílust. Hazudozik, rágalmaz. Remélem Jámbor András bepereli.

2023. júl. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De Jámbornak a saját aktivistája az a nő, aki az említett pedofillal élt együtt. És az ő lakásán mármint a nőén is találták meg a laptopot. Az nem értem, hogy ha bűnös a nő akkor minek kell védeni. Mert ez a nyomozás még tart. Korábban az antifa üggyel vádolták de abban felmentették.
2023. júl. 27. 04:37
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

"Az nem értem, hogy ha bűnös a nő akkor minek kell védeni. "

Te eleve bűnösnek tartod, ők viszont nem. Miért kellene annak tartaniuk? Nyilván ezért védik, mert nem tartják bűnösnek.

2023. júl. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5%
Éjjel fél kettőkor nincs jobb dolgod, mint 300x is kiirni ugyanazt a kérdést?
2023. júl. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Leginkább semmi köze hozzá. Ha pedofil akkor pedofil, ez mindenkinek a magánügye.
2023. júl. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kommunista tempó, de hát a fidesztől mit vár az ember. "A jegyszedőnek az anyja egy malomtulajdonos kulák szeretője volt" ugyebár... Ez kb. ugyanez a szituáció. Csak most nem a "malomtulajdonos kulák" dívik, hanem hogy mindenkire rámondjuk, hogy pedofil.

Nem vagyok ellenzéki szimpatizáns sem egyébként.

2023. júl. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

#3

De gondolom amikor a Fideszt pedofil-pártozzák le Kaleta miatt az nem probléma.

2023. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

#4 Amúgy jó hogy felhoztad megint az antifa-ügyet.

A polgári titkosszolgálatok főfeje kocsis máté régebbi jobbkeze, aki már 2019-ben is megpróbált tönkretenni egy ártatlan embert:

[link]


És most azokat a titkosszolgálatokat viszi, amik teljesen aludtak az ügyben, amíg be nem tudtak valakit mártani, aki valahogy köthető Jámborhoz.


Jámborhoz, aki elnyerte Kocsis elől a budapesti 06-os OEVK-t, józsefvárosban és ferencvárosban, és előtte segítette a 2019-es Pikó kampányt, ami szintén elnyerte a másik jobbkeze, Sára Botond elől a polgármesterséget a 8-ban.

Aztán ezt a jobbkezét feljebbuktatta, hogy budapest FŐISPÁNJA legyen.


Kocsis Máté azzal is felvágott, hogy megfigyelelteti az ellenfelét:

[link]


Szóval csak annyi a kérdésem tőled, kérdező, hogy teljesen hülyének nézel mindenkit?

Látja mindenki mennyire AVH-s módszerekkel dolgozik ez a rendszer, és a médiátoktól a titkosszolgálatig minden összeér.

2023. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!