Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért akarják...

Az ellenzékiek miért akarják minden áron leváltani Orbánt?

Figyelt kérdés

Én tényleg nem értem, hogy hogyan lehet az Orbán-fóbiájuk nagyobb annál a racionális értelmezésnél, hogy bele sem gondolnak, ki jobb jöhetne helyette (senki).

Az ellenzék ma már lényegében nem létezik, egy hatalmas DK nevű feketelyuk minden értelmes kezdeményezést magába szív, a maradékot meg Orbán felvásárolja iPhone-al, képviselői autóval és havi kétmilliós fizetéssel.

Az ellenzéki oldal "politikája" 13 éve az, hogy Orbán takarodjon, és amíg a dilemma így merül fel, addig Orbán minden csatát meg fog nyerni két okból: az egyik, hogy ez nem politikai program és az átlagember erre nem szavaz, a másik, hogy ilyenkor elég egyet Gyurcsányozni és kész vagyunk.


Összességében tényleg nem értem az ellenzéki hőzöngőket, hogy miért akarják ennyire minden áron eltávolítani a székéből az ország elsőszámú földesurát.

Van bármi elképzelésetek arról, hogy ki más jönne helyette több tapasztalattal, kapcsolati infrastruktúrával, vízióval? Látszik ez az ember akár csak homályos árnyként az ellenzéki oldalon?



2023. júl. 27. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Minden áron nem akarom, csak ha arra a pártra váltanánk le, amit én akarok.
2023. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

9: "Pont ez a Fidesz titka, hogy az otthonülők szavazataiból él főképpen."


Nem vagyok otthonülő sem nyugdíjas. Te racionálisnak látod, hogy az ország kétharmada otthon ül és nem csinál semmit de annyira, hogy ki sem lép a lakásból?

2023. júl. 28. 11:33
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

"De a fidesz ennek ellenére KORMÁNYOZ"


Azt látjuk sajnos... olyan ügyesen kormányoz, hogy pár éve rekordot döntöttünk Covid-halottak számában, már kb. egész Európa lenéz minket és a környező országok is elhúznak mellettünk, miközben EU-s pénzek nélkül lassan földbe áll a gazdaság.

2023. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
6%

#13 Még mindig nem sikerült a valóságot megértened, ennyire ragaszkodsz a ballob propagandához?

Egy szó sem volt igaz a "rekord számú covid halott" sztoriból, ahogy nem húznak el mellettünk a szomszéd országok és képzeld, még bezzegrománia sem teljesít jobban. Ezek mesék amikkel téged hülyítenek. Sikeresen, ahogy látszik.

2023. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Inkább hiszek nemzetközi gazdasági statisztikáknak vagy külföldön élő magyarok beszámolóinak a bolti árakkal kapcsolatban, mint a KESMA színvonalú szennylapoknak.
2023. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
14: ha magyarok a szomszéd országokba járnak át vásárolni, mert olcsóbb, akkor az eléggé jelzésértékű, ráadásul olyan országokba is, ahol jóval többet keresnek, mint mi
2023. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 everlight ***** válasza:
38%

miért kell leváltani,ó nem is tudom:


,43% élelmiszer infláció


Tönkretett egészségügy


300% gázáremelés,50% árám drágulás


Az átlag nyugdíjból nem lehet megélni,a minimálbérből nem lehet megélni


extraprofit adó okozta drágulás,Árstop okozta drágulás


Politikai kommunikáció fogyatékos szintre züllesztése.

2023. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

14 - Romániában 80 Ft-tal olcsóbb a benzin. 19% a legmagasabb ÁFA. A román lej jóval stabilabb mint a rongyos forint!

Nagyváradon olcsóbb a Debrecenben készülő Hajdú liszt, mint Debrecenben!

Iszonyú mélyről jöttek, és ma már a városokban jobban élnek az emberek, mint a hazai városainkban!

Lehet, hogy ez nem tetszik neked, de ezek tények!

ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!