Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem fogják leváltani Orbánt a...

Nem fogják leváltani Orbánt a következő 6 évben ő lesz a miniszterelnök?A Budapestiek miért ellenzékiek nem kell nekik a jó?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy Budapest nagyon utálja a fideszt de nem értem miért hisz még bem volt soha Magyarország történetében ilyen jó kormányzás mint amit a fidesz csinál.


De a budapestiek miért ellenzékiek?

Karácsony Gergelyre szavaztak aki hazudott össze vissza igérgetett hitegetett és a végén nem csinált semmit csak a pénzt veszi fel.


De Önmagában Budapest elég lesz ahhoz hogy Orbán Viktort leváltsák?


Budapest miért festi falra az ördögöt miért akar a gonoszal szövetséget kötni talán hiányzik nektek Budapestieknek az a idő amikor kiáltatok a tére és skandáltátok hogy Gyurcsány takarodj Gyurcsány takarodj?


Hiányzik nektek az erőszakos teljhatalmú rendőri intézkedések?

Gumi lövedékek rendőri brutalitás?


Talán nosztalgiázni akartok újra át akarjátok érezni a 2000-res évek eltipró Gyurcsány rezsimjét?


hiányzik nektek 2006?


vagy miért nem akarjátok el fogadni a fideszt?


Ennél jobban már egy párt sem tudja jobban végezni a feladatát a fideszben nincs korrupció nincs hazudózás mint a bal oldalon.


Önmagában a dühös buta Budapest elég lesz ahhoz hogy leváltja a Orbán kormányt?


Én félek hogy vége lesz a béke időnek és újra a sötét középkor vár ránk mint a 2004-2010-ig volt.



2020. dec. 6. 20:40
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom mennyi van meg hatra nyugdijjig Orbannak, de addig lesz a miniszterelnok szerintem ... es remelem :)
2020. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
Eskuszom kovire az fog nyerni aki vegen lejebb tolja a nyugdij korhatart.
2020. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
90%
Na es kedves kerdezo. Nem csak az a ket majom van akit ugy hivnak hogy gyurcsany vagy orban
2020. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge lett, próbálj egy újat
2020. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
3%
Annyira bantjak mar ezt az Orbant, hogy nekem egyre szimpatikusabb :)))
2020. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
86%

A vétózó eszetlen hogy lehet szimpatikus??

Ez az ember hülye, olyan károkat okoz a magyar embereknek hogy ez példátlan.


[link]

2020. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Egyébként ha Gyurcsányon meg a többi ellenzékin múlt volna már rég több száz ezer migráns szaladgálna itt az országunkban ,nem lenne elég elviselnünk a cigányokat de még az arab szifiliszes vademberek is itt lennének és örjöngenének késselnének lopnának a magyar városokban ,ugye nem hiányzik az nektek hogy félve menj ki az utcára , Orbán Viktor védett meg minket ezektől a vademberektől mert nem engedte be őket.


Nem lett volna elég az hogy a házatok a cigányok miatt kevesebbet ér ,mintha bejöttek volna a arab emberek és akkor még kevesebbet érne.


Így is van bőven baj a cigányokkal minek nekünk arab vad emberek is ,hála Orbánnak egy bajal kevesebb.

2020. dec. 6. 21:19
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Budapest: a legnagyobb életszínvonal Magyarországon, a legmultikulturálisabb város (tehát nem csak az M1-en láttak "migránst", hanem feltehetően valós és jó tapasztalataik is vannak, és nem hívják rá a rendőrt egy fejkendős nőre). A jobb életszínvonal jobb tájékozottságot jelent:internet, több TV csatorna, utazási, művelődési lehetőség. És a közoktatás is jobb Budapesten, mint a vidék nagy részén.

Ezek a tényezők nem kedveznek Orbinknak.

2020. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

"vagy miért nem akarjátok el fogadni a fideszt?"


Volt 9 évük. Szép volt jó volt, de köszönjünk ennyi!


"Azt vettem észre hogy Budapest nagyon utálja a fideszt de nem értem miért hisz még bem volt soha Magyarország történetében ilyen jó kormányzás mint amit a fidesz csinál."


Talán, mert nem tettek le semmi extrát az asztalra?


Szerintem a legrosszabb döntésük volt, hogy külön választották az országgyűlési képviselői pozíciót és a önkormányzatit.

2020. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Elfelejted hogy eredetileg jobbik ötlete volt a kerités amit a fidesz hipeolt fel magának?🤣
2020. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!