Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beérett a Fidesz gyűlöletpropa...

Beérett a Fidesz gyűlöletpropagandája, hogy már Magyarországon is kamu migránsok által elkövetett atrocitásokat találnak ki, hogy a népet hergeljék?

Figyelt kérdés
Eddig csak külföldről hozták ezeket a "rémmeséket" hogy ott minden város minden sarkán a migránsok erőszakolják a nőket. De az utóbbi napokban kezdett terjedni egy sztori, hogy a migránsok halálra erőszakolta egy nőt, a párját meg félholtra verték Hajdúszoboszlón. Amiből egyébként semmi nem volt igaz. A valóságban semmi nem történt.
2023. júl. 28. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
NA ja amíg migránsozik a nép addig se tűnik fel hogy 500 eurós fizetésből éljenek meg 3 eurós kenyér árak mellett.
2023. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár én ezt még nem hallottam, de a cáfolatra is kiváncsi lennék, hogy honnan...
2023. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hol olvastad?

Mert én most tőled hallottam ezt, szóval nekem te terjeszted. :-)

2023. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Simán lehet, hogy tényleg megtörtént, csak a "rendőrség" eltussolta.
2023. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Egy kormánypárti és ellenzéki sajtóból hozott cikk.

2023. júl. 28. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

10 évig hergeltek a migránsok ellen most meg hoznak egy csomót.


Fidesz logika.


Vagy lehet hogy az a cél hogy a falusiaknak folyamatosan legyen mit gyűlölni, legyen mitől rettegni.


Valódi migránsok kellenek. Mert ha a tv-ben látja az úgy már kevés.

2023. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnnek kamunak a déli határ túloldalán leadott lövéssorozatok és bár ez még (!) nem magyar terület, de abnormális gondolkodásnak tartom, hogy te ilyen életkörülményekre vágysz. Lehet, hogy mélyen érint és hasznos számodra az illegális fegyverüzlet vagy a válságbiznisz, de próbáld meg elfogadni, hogy a normális többség minden porcikája tiltakozik ez ellen!
2023. júl. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!