Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban a gyermekvédelmi...

Valóban a gyermekvédelmi törvény miatt nem kapunk pénzt az Uniótól?

Figyelt kérdés
A Fidesz gyakran arra hivatkozik, hogy Brüsszel a gyermekvédelmi törvény miatt nem adja oda a Magyarországnak járó Uniós pénzt? Az a baj, hogy listázzuk a pedofilokat, hogy pedofil ne kaphasson olyan munkát, ahol gyerekekkel kell foglalkoznia? Valóban az a baj, hogy szigorúbbab büntetik a pedofil, gyermekmolesztálókat? Vagy más a gond velünk?

2023. júl. 29. 09:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%
Azért nem kapunk mert a pénzek egy része egész egyszerűen eltűnik. Feri se volt egy irgalmas szamaritánus de az ország egyre lejjebb csúszik a korrupciós ranglistán. Nem tudom de talán csak Bulgária korruptabb. Szocializmusban nem volt ennyi lopás, sikkasztás, ja és nem sírom vissza se Kádárt se Gyurcsányt.
2023. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
10, mégis 200000 magyar döntött tavaly az angol letelepedés mellett, a Brexit minden hibája ellenére, mintsem hazajöjjön a földi paradicsomunkba.
2023. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

11


2010 óta hány projekt ügyében folyt vizsgálat Magyarország ellen lopás miatt az EU-ban?

2023. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%

12


Ha így döntöttek, abba én miért szóljak bele? Egyáltalán nem érdekel, hogy úgy döntöttek, hogy kint telepednek le. Én meg úgy döntöttem, hogy itthon is boldogulok. Elmentem dolgozni, ez sokat segített a dolgaimon.

2023. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!