Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most őszintén külföldi országo...

Most őszintén külföldi országokat miért zavarja a magyar gyermekvédelmi törvény?

Figyelt kérdés

Nekik ebből semmi hátrányuk nem származik mi közük hozzá?Mi sem szólunk bele abba,hogy kik mehetnek be náluk az iskolákba?Továbbra sem létezik a lobbi ugye?


[link]



2023. márc. 11. 21:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, de úgy tűnik, mintha a világon nem lenne fontosabb dolog az LMBTQXYZ-emberek "jogai"-nál.
2023. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%
És téged miért érdekel ennyire hogy őket zavarja ? Meg úgy alapból miért vagytok ennyire rápörögve erre a témára ? Érdekes hogy a Fideszes emberek folyamatosan ilyen dolgokon pörögnek míg én aki valóban egy elfogadó mentalitású ember vagyok nagy ritkán találkozom csak az LMBTQval szóval nekem ez kicsit furcsa szerintem itt valami látens dolog lesz a képben vagy valami elfojtott dolog, javaslom egy pszichológus felkeresését viccen kívül
2023. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
24%
#2: A rossz kérdést teszed fel. Inkább azt kéne feltenni, mi a szarért nem lehet az országokat és az embereket békénhagyni az LMBTQXYZ-vel?
2023. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

ma 21:23

Nem vagyok Fideszes sohasem voltam az nem tudom honnan vetted ezt gondolom Fideszfób vagy.

Kár itt terelni és személyeskedni mondjuk akinek kínos a téma és nem tud normálisan válaszolni attól nem is lehet mást várni.

2023. márc. 11. 21:29
 5/35 anonim ***** válasza:
27%

Én sem értem, miért zavarja őket.

Miért akarnak lmbt propagandát az országra erőltetni, ha egyszer az nem akarja azt?


Tessék elfogadni.

2023. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha egyszer is olvastad a törvényt, akkor azt tartalmazza a 6/A része, hogy 18 éven aluli gyerekeknek nem jeleníthető meg a homoszexualitás.


Ezzel szemben szexuális kapcsolata nyugodtan lehet már 12 évesnek is a hasonló korúval. Na ebből kiindulva már rendelkeznek szexualitassal. És nyilván ezen gyerekek egy része nem heteroszexuális, tehát szükségee lenne arra, hogy hozzaferjen ilyen tartalmakhoz és ne kelljen azt gondolnia, hogy egyedül van vagy valami baj van vele.

Arról nem is beszélve, hogy az e-kereskedelem és a média közös szabályozás alá tartozik. Érthető okokból, miután az interneten nem csak nemzeti tartalmakhoz fér hozzá az ember.

2023. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
Mert idiótaság.
2023. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, de úgy tűnik, mintha a Fidesznek fontosabb lenne az LMBTQXYZ boszorkányüldözés mint az emberek jogai.
2023. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%
3as Azért nem lehet békén hagyni mert egy elég jelentős része a társadalomnak beleesik ebbe a kisebbségbe olyan mintha nem foglalkoznál egy egymillió fős ország lakosságával mert minek mondjuk ilyen logika alapján inkább nem is mondok rád semmit xd mellesleg nemtudom mi ez a nem lehet békéhagyni mint írtam én elfogadó embernek tartom magam mégis kb sosem találom szemben magamat az LMBTQval maximum egy két alkalmat leszámítva míg ti meg folyamatosan ezen pattogtok tehát furcsa hogy ti állandóan találkoztok vele én meg nem gyanítom azért mert ti direkt keresitek a konfrontáció módját na most akkor ki nem hagy békén kit :) ?
2023. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%
Talán azért, mert a törvényhozás során nagyon körültekintőnek kell lenni és semmilyen olyan szabályozást nem szabad hozni, ami nagyobb embercsoportokat hátrányosan érint ill. indokolatlanul korlátozza az állampolgárok egyéni szabadságát, fokozza a társadalmi feszültségeket. Ez egyébként eleve a miniszterelnök viszonya az állampolgárok irányában, hogy fokozza az ellentéteket és a feszültséget saját diktatúrája erősítésére használja.
2023. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!