Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek mit szóltok ahhoz,...

Fideszesek mit szóltok ahhoz, hogy a Fülöp-szigeteken csak az elmúlt években többezer embert öltek meg a drogháborúban?

Figyelt kérdés
Így is egyetértetek, hogy onnan hoznak sok migránst Magyarországra az Orbán kormány támogatásával?
2023. júl. 30. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Simán, meg is értem, hogy ezek után inkább Magyarországon akarnak dolgozni. Ha az USÁ-ban vannak lövöldözések, akkor sem mondjuk, hogy ne tehesse be ide a lábát egy amerikai.
2023. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Valószínű, hogy a drogos gengszterek akarnak majd jönni dolgozni. :D
2023. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagyok fideszes, de jártam a Fülöp-szigeteken. Egy rakás kedves ember lakja, akik közül ráadásul tök sokan tudnak angolul.


Tele a hócipőm ezzel az ellenzéki nyekergéssel. A migránsválság alatt kaptak valamennyi támogatást a szerencsétlenebb helyekről érkezők (teszem hozzá, nagyon helyesen, akkor a Fideszt gyűlöltem az idóta kampányukkal együtt) ellenzéki sorokból, kaptak szimpátiát a Sri Lanka-i pékek, de most ha jön az ország lakosságához mérten nem sok filippínó vagy indiai akkor egyből megy a hiszti meg a félelemkeltés, csak azért, mert ezt speciel a másik csapat találta ki. Menjetek már.

2023. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

látszik hogy fingod nincs az egészről, de azért arra van eszed hogy marhaságokat kérdezz...


nálunk a gyárban vannak filippínók, mind tud angolul, és abszolút semmi panasz nincs a munkájukra.

2023. júl. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Nagy segitség ez a magyar családoknak.
2023. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, az megvan, hogy Fülöp-szigetek-i drog háborút a kormány indította a drogkereskedők ellen? Rendőrök öltek drogkereskedőket, nem a drogosok egymást.
2023. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

12:12

Az megvan, hogy ha a droggal kapcsolatos bűncselekményekért üldözötteket ölnek a rendőrök, akkor ezek menekülnek, mondjuk ide Magyarországra, magyar családok, magyar védtelen nők, és magyar fiatalok közé?

2023. júl. 30. 12:30
 8/11 A kérdező kommentje:

05:21 "fingod sincs" fideszes!

Biztos a többségük makulátlan. De azt honnan tudod, hogy milyen titkokat rejt közülük 1 vagy kettő? Senki sem hirdeti magáról, ha esetleg korábban bűncselekményben vett részt, például droggal, emberélet elleni, vagy más pl nemi erőszakksk kapcsolatos cselekményekben.

2023. júl. 30. 12:35
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
8: bárki bejöhet az országba aki "titkokat rejteget", felesleges a filippínókat vádolni ezzel.
2023. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem én vádolok külföldieket, hanem Orbán ésba fideszesek.
2023. júl. 30. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!