Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád a poltikai plakátka...

Támogatnád a poltikai plakátkampányok betiltását?

Figyelt kérdés
Rengeteg pénz megy el ilyenekre, pld. az ellenzék háborúpárti vagy Dobrev emelné a béreket.

2023. júl. 30. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tartózkodom
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én támogatom, de akkor végképp lövésem sincs, hogy honnét fog a gyerek tanúni...
2023. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Utcán nem tartom hasznosnak szóval igen, de közösségi oldalakon, youtubeon, interneten engedném, minden pártnak joga lenne hozzá.
2023. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha az is pénzbe kerûl az sem kellene.
2023. júl. 30. 18:19
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
3. Biztos vagyok benne hogy sokkal kevesebb pénzbe kerülne szerkeszteni egy képet vagy videót és kirakni,mint több ezer plakátot csinálni és kirakni országszerte
2023. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Az emberek java része szerintem el sem olvassa ezeket.

Én mikor meglátom, hogy Dobrev vigyorog valahonnan, azonnal elkapom a szemem.

2023. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azért szerintem a a YouTube reklámok is sokba kerülnek.

Az se kellene.

2023. júl. 30. 18:27
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Ját akkó honné tuggya meg a gyerek, hogy jönnek a migránsok és az oviba nemátalakító mütétre kényezerítik a jutka ovonénit?
2023. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Most sem a politikai plakátkampányokkal mint olyanokkal van probléma, hanem hogy ezek nem pártpénzből, hanem adóforintokból folynak kormányzati tájékoztatás jogcímen.
2023. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sőt, én magát a választási kampányt is betiltanám. Ehelyett minden párt, illetve minden jelölt feltölthetné valasztas.hu-ra a programját, ahol a választások előtt bárki elolvashatja. Így legalább rákényszerülnek a pártok, hogy programot írjanak, mert erre jelenleg csak a Mi Hazánk veszi a fáradságot.
2023. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen. És egyben kötelezném a nyilvános miniszterelnöki vitát. Aki nem hajlandó kiállni, az 8 évig eláshatja magát. Aki bizonyítottan hazudik a vitán, az szintén.
2023. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!