Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Magasházi Mónika most...

Ez a Magasházi Mónika most akkor transznemű vagy crossdresser?

Figyelt kérdés

[link]


A sok harisnyás dolga, meg ez az apukázás miatt inkább azt mondanám, hogy fétisből csinálja a dolgot, és crossdresser, és nem tényleges transznemű.


2023. júl. 31. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Mintha egy netflixes filmből szökött volna. Csak fehér.
2023. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idősebb korban kezde szerintem, de kitudja szedhet annyi hormont valami egészségügyi ok miatt. Egyben semmi fétish nincs, ha te felveszel egy szoknyát. Próbáld ki párszor.
2023. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Hogy ne maradjál bizonytalanságban megválaszolom a kérdésedet.


A linkelt videós interjúra Rangok Katalin kért fel.

Ő irányította a beszélgetést, neki ez a "harisnyás rész" nem tudom miért, de fontos volt, erre többször visszatért és rákérdezett.

Az életemben nem játszik semmivel sem több szerepet a harisnya és a női ruha mint bármelyik nőnek.

Alkalomhoz illően, ugyanúgy öltözködöm mint bármelyik nő.

Ahogy a videóban is elmondtam, a szociális tranzícióm elején volt jellemző ez a "harisnya" korszak, de ha elolvasod Vay Blanka könyvét vagy beszélsz más transznemű emberekkel ezt ugyanúgy el fogják mondani ők is.

A cross-dresser alkalomszerűen öltözik be és jellemzően még nem erősödött meg a nemi identitása vagy nem is kérdéses az.


Úgy gondolom, hogy aki cross dresser és fétisből öltözködik, annak nincsen 12 oldal szakvéleménye arról, hogy transznemű, az nem költ mellplasztikára 1,5 millió forintot és 650e forintot kasztrációra és nincsen hormonterápián, több mint 2 éve és nem volt nemi inkongruencia miatt öngyilkossági kísérlete, amit éppen hogy túlélt, 1,5 év nagyon komoly depressziós időszak után, amit szintén a nemi inkongruencia okozott.


Persze kívül állóként mindenki úgy ítélkezik egy másik emberről ahogy jónak látja, de egy irányított interjú beszélgetésből levonni következtetést nem érdemes.


A tényeket írtam le, ezek után válaszoljál a kérdésedre, ahogy gondolod és tarts szem előtt a válasznál a transzneműség jellemzőit, kritériumait és a fétis cross dresser jellemzőit.


Remélem segítettem.


üdvözlettel:

Magasházi Mónika

nov. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Translaters helyzetet nem tudja elképzelni.


Szerintem annyi a baja, hogy sose tudta elképzelni milyen szexinek lenni. Ezt nem keverném a komolyabb fétissel, mert nem az. Nem kevés nőnek úgy kellene öltözni, mint egy muzulmánnak, ha fétis lenne egy harisznya hordás miatt. Akár egy időszakban vagy alkalmanként. Neuroszexistának tűnik, ha mondanék valamit. Vay Blanka beszél róla a könyvében a férfi szerepekről. Lehet ő ennyire le van határolva még.


Én inkább cicalány mém közegből jövő ahol programozó zoknikon poénkotnak.

nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!