Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi vagy ki volt számotokora...

Mi vagy ki volt számotokora életetek első nagy politikai csalódása?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Orbán Viktor az ÖSSZES politikai igéretével.
2023. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Valóban. A Fidesz volt a legnagyobb csalódás. 2010-ben még ki a fene gondolta volna, hogy ekkora rákos sejtet (szövetet) engedtünk be a szervezetbe mint Orbán és bandája? Akkoriban még mindenki azt hitte Gyurcsánynál semmi nem lehet rosszabb. Nagyon nagyot tévedtünk..
2023. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Dávid Ibolya. Átvett egy komolyan vehető középpártot, értelmes nőnek is tűnt, erre lényegében a megsemmisülésbe vitte a pártot. Azóta nem bízom női politikusokban.
2023. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

Amivé lett az Eu.

Alapítók forognak a sírjukban.

2023. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

2


Hozzáteszem hogy gyurcsányék közel sem voltak ennyire kártékonyak csak az ellenzékük mindent hatékonyan fel tudott nagyítani a valós súlyának a többszörösére!


Én esküszöm örültem a 2/3-nak pedig a jobbikra szavaztam, az volt az érvelésem, így legalább a felelősséget nem fogják tudni másra hárítani.


Hát még azóta is megmosolygom, hogy mit gondoltam és mi lett :DDDDDDDD

2023. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

A 2. (3.-4.-5.) ORbán-kormány.

Az első kormányzásukhoz képest teljesen elszaladt velük a ló.

2023. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

2002-ben már az első fordulóban kiesett a Munkáspárt.

Azóta se voltam szavazni.

:D

2023. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
#6, a kétharmad miatt.
2023. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Olyan nagy nem volt. Annyira nem bíztam meg egyikben sem.
2023. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Az egész politika. Gyerekként azt gondoltam, hogy a politikusok a legokosabb emberek, hisz országot vezetnek és megmentenek az olyan rossz emberektől, mint Gyurcsány. Na meg azt is gondoltam, hogy a felnőttek milyen okosok és tudnak felelősségteljes és átgondolt döntéseket hozni.


Hát igen, egy nagyon picit naív voltam:D kissé depresszív azóta a világképem és az sem segít, hogy látom megjelent a sok buta fideszes itt. 8 éve pl normálisan lehetett itt vitázni és szélsőjobb, centrikusok és valamelyest balosok voltak itt, akik általában normálisan érveltek és valós problémákat hoztak fel. Most itt vannak a hangos és buta fideszesek, akiknek egy önálló gondolata sincs, hanem csak a propagandát mondják vissza:D nagyon elszomorító ezt látni, hogy mennyire megvezethető sok ember...

2023. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!