Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jellemző ez a mai apátiába...

Jellemző ez a mai apátiába süllyedt ellenzéki szavazókra?

Figyelt kérdés

[link]


Ha kinagyítjátok, hogyan értelmeznétek ezt a képet?


Nekem a diákok-rendőrök huzavonája ugrik be, de lehet másnak mást jelent.



2023. aug. 4. 23:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
6 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Most az a kérdés, hogy mi van a képen, vagy az, hogy ki mit képes belelátni a képbe?

Nekem pl. egy jó dugás jut róla az eszembe, mondjuk én szexmániás vagyok.

2023. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Megjegyzésem volna, hogy az ellenzék sem jobb. Azon megy a harc, hogy ki tud többet ellopni és a saját holdudvarát kiépíteni. Mocskos mind, egytől-egyig. Nem is tudom, mifŕle releváns szellemi "munka" folyik a parlamentben, meglátásom szerint az adózók módszeres kizsßkmányoláss.
2023. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Amíg nem abban lesznek apátiába, hogy milyen hazaáruló dollárcsűrhére szavaznak addig ki se jöjjenek belőle
2023. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Önámítás csak ellenzéki szavazókról beszélni, az egész magyar társadalom apátiában van. Ha a magyar társadalom nem lenne apátiában, az ellenzéki táborr sem lenne abban. A kettő összefügg egymással.
2023. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak hogy az ellenzéki politikusok azért vannak apátiában, mert nem tudnak annyit lopni. Ők uralkodni akartak és a választások napján realizálódott hogy ez elcsúszhat 30 évet is és lehet még dolgozni is kell érte lásd donát interjút
2023. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Csak hogy az ellenzéki politikusok azért vannak apátiában, mert nem tudnak annyit lopni."

Ez alapján tehát kijelenthető, hogy a kormánypártiak azért nincsenek apátiában, mert tudnak eleget lopni?

2023. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nincsenek apátiában amikor padokat kell festegetni meg brüsszelben követelni, hogy az ORSZÁG ne kapján jogos pénzeket? Érdekes..🤔
2023. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 Érdekes, ez a néhány ellenzéki szavazó meg politikus ami még van a parlamentben, teljesen megbénítja a fideszt mind bel és mind külföldön.
2023. aug. 5. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!