Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az MZP...

Mi a véleményetek az MZP szavazókról?


2022. ápr. 7. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
MSZP szavazók??? Wut?!!?! Olyan még létezik???
2022. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, hogy a srác aki a viedót készítette mi volt a célja. Igazából szerintem úgy volt vele hogy megmutatja azt a néhány ember aki szobaállt vele, mekkora kormányellenes hangulat uralkodik Bp-en.

Viszont ahogy elnézem, inkább az ellenzékieket járatja le vele.

2022. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

"Viszont ahogy elnézem, inkább az ellenzékieket járatja le vele."

Hiszen ez a célja, egy fideszes lejáratás hazugságokkal a teljes csatorna.

Elkezdtem egy random videóját megnézni: https://www.youtube.com/watch?v=XoE18CkqD8k

6:56-nál ezt a cikket hozza fel példának (stimmel az oldal, a szöveg, a cím és az indexkép, minden, szóval konkrétan erről a cikkről van szó) [link]

És képes rezzenéstelen arccal a kamerába hazudni, hogy a cikk szerzője nem vállalta fel a nevét, de igazából egy ilyen cikkhez ő sem vállaná, pedig bárki rákereshet, a cikk legtetején ott virít egy profilkép és egy név, a trantelex szöveg felett. Tehát a szerző vállalta a nevét, amit a mai napig meg lehet nézni. Ennyit a csatornáról, az egész célja csak az alaptalan lejáratás és hazudozás, aminek az igazságtartalmának igazából bárki szabadon utánanézhet.

2022. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy ha a Fidesz szavazóknak tették volna fel ugyanezeket a kérdéseket, ők milyen arányban tudták volna megválaszolni.
2022. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És neked mi a véleményed a Fidesz szavazókról?


[link]


Minden oldalon vannak tájékozatlan emberek, attól még nem az összes szavazójuk.

2022. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!