Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » NER 27 milliárdért vásárolt...

NER 27 milliárdért vásárolt szuperjachtot magának, amin a nemzet családja már pöffeszkedik is, hogy érint ez téged, amikor meglátod egy napi bevásárlás blokkját? Nem elég még? Mikor éri el az ingerküsszöböt?

Figyelt kérdés
Urizálás megy az egyik oldalon a magyar emberek adóforintján, Te meg egyre drágábban vásárolsz a megemelt adók miatt.

2023. aug. 7. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Mi ez a kamu már megint? Gondlom, egy üzletember vett egy hajót, na bumm, joga van hozzá, még a kommunizmusban is voltak hajóik a menőknek.
2023. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Mondjuk a 444 fotósait simán fel lehetne jelenteni. A jacht ugyanis magánterület, így ami ott történik, ahhoz nincs senkinek semmi köze. Jogellenesen fotóztak.
2023. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
2, jelentsd, ebben az országban nemzeti hagyomány lett a sajtóper. Nosza, hátha, neked is lesz egy vesztett sajtópered!
2023. aug. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Én azt érdemlem meg, hogy drágán vásároljak, míg a másik fél azt, hogy drága cuccot mellényzsebből fizessen.
2023. aug. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ahogy a jó fideszesek mondanák, ha ugy erzed buncselekmeny amit a 444 csinal, akkor jelentsd oket😃
2023. aug. 7. 07:44
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ilyenkor szoktam felidézni a nagyokos fideszesek érveit a korrupció védelmére, hogy "legalább itthon marad a pénz". Aha, hát én még nem hallottam magyar yacht kereskedésről, de oké.
2023. aug. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem jelentek fel én senkit, majd az érintett megteszi, ha úgy látja, ez szükséges. Te mit szólnál hozzá, ha hasonló helyzetben zavarnának magánutadon?
2023. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

#1 "na bumm, joga van hozzá"

Hát hogyne, neked meg jogod van befizetni az adóforintjaidat amiből megy a NER-mutyi.

2023. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Chris88 ***** válasza:
100%
Az a magántulajdon biztos, hogy nem valami mutyi révén lett az?
2023. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
7, én biza feljelenteném, ha már jogállam vagyunk!
2023. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!