Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igy működik a magyar...

Tényleg igy működik a magyar rendőrség?

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 8. 10:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Ilyenek az átkosban voltak utoljára.
2023. aug. 8. 10:05
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Sohasem lehet tudni mi a történet másik fele....
2023. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában igen.
2023. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat alapján mondhatom, hogy igen.
2023. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én csak olyat hallottam, hogy valaki a saját apját képes volt megbüntetni, de ez dúrva. És a cikkben az van, hogy nem egyedi eset.
2023. aug. 8. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden rendőrség így működik, csak van ahol ügyesebben titkolják.
2023. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Azokat kene megverni akik a rendoroknek olyanokat mondanak hogy Magyarorszag nem is allam, hanem egy tozsdere bejegyzett ceg..


Mondjuk a fszi is megeri a penzet. Tobbszori felszolitasra ment ki a maszkert, fszfejezik, belerug az ajtoba.. kicsit sokat kepzelt magarol es pont rossz rendorokkel jatszotta az en vagyok a menojenot..

2023. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy volna különbség a jelenlegi rendőrség, és a rendszerváltás előtti rendőrség között. A fidesznek nem állt érdekében a 2006-os rendőrterrort sem kivizsgálni. Azok akik egy óra alatt hoznak éjszakánként az ország életet felborító törvényeket, nem voltak képesek 13 év alatt kivizsgálni az akkori bántalmazásokat. Tehát a fidesznek kellenek a szemkilővető rendőrök.
2023. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:

"Én csak olyat hallottam, hogy valaki a saját apját képes volt megbüntetni"

Nem tisztem védeni a zsarukat, de ők tipikusan azok, akik ha van rajtuk sapka,ha nincs, rajtuk csattan az ostor. Gondold végig, kérdező, mi van akkor, ha zsarukám valami szabálysértésen kapja az öreget, de futni hagyja? A fél ország azon csámcsogna, hogy persze, holló a hollónak...

2023. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!