Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire lehet életszerű...

Mennyire lehet életszerű Orbán vallásossága azok után amiket fiatalkorában mondott a vallásról?

Figyelt kérdés

Fiatal felnőttként....

Már egy Egyetem elvégzése után...


2023. aug. 9. 13:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
90%

"Ezerszer jobb attól, amit az ellenzék produkálni tudna"


Az ellenzék rögtön hazahozná az eus pénzeket és befejezné a szövetségesei elárulását.

Orbán egyszerűen nem enged a lopásból,inkább vesszen az a rengeteg milliárd ami nélkül-mert akkora zsenik-lesűllyedtünk minden téren az utolsók közé.

Mia hazaárulás ha nem ez?

2023. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%

"Az ellenzék rögtön hazahozná az eus pénzeket és befejezné a szövetségesei elárulását."


Ez egy állítás, nem érv. Max. egy ígéret egy olyan csapattól, amelyik eddig MINDIG átverte azokat, akik hittek neki.

2023. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
22-es: mondj egy példát! Miben vert át?
2023. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

Egyet?

Karigeri: akkor lépek vissza, ha elüt a villamos.

Másnap Karigeri: visszalépek.


Kari Geri: az ellenzék kampányában nincs pénz

másnap: 506 millió Ft


Feri: gergő mögül elfogyott a levegő

2 éát múlva: Gergőt támogatjuk


Az emberek adománygyűjtő dobozba dobálták a mikroadományt...Te dobtál be? Hol volt ilyen láda?


De, hogy klasszikust idézzek: hazudtunk reggel éjjel meg este. Trükkök százai, amiről nem kell tudnotok.

2023. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat (jöhet még....)

Természetesen nekem is van véleményem, kíváncsi voltam hogy milyen arányban gondolkodnak úgy mint én.

Természetesen egy nagy kamu nak tartom Orbán vallásosságát....

24 es válaszoló nagyon gyenge érveket hozol fel.... Nem igazán érintik a lényeget

Persze az ellenzéki oldalon is vannak szerencsétlen megszólalások illetve olyanok amik aztán másképp lesznek mégis...

Márki Zay is szokott mondani van dolgokat amikor belelendül de szerintem nem az a lényeg

Sajnos ez a mai Magyarország az én véleményem szerint: sokan szavazzak a fideszre mondhatni a többség.... Ezt inkább nem minősítem de tragikus

A maradék meg beáll a Gyurcsány mögé.... Na róluk sem vagyok nagy véleménnyel.

Még egy korábbi szándékom szerint most ezt írom le, hogy attól még hogy valaki a legnagyobb gazembernek tartja Orbánt /és bandáját/.... Szóval attól még nem egyértelmű hogy szeretnie kell Gyurcsányt. Én magam is e szerint vélekedek.

Az egy dolog hogy Feri (Gy)... Talán bizonyítani akar ezért aktivizálja magát....

De hogy miért nem állnak ki mögüle az emberek vagy miért álltak meg egyáltalán vagy aki régről mögötte volt az miért nem áll ki mögüle

Pont a Gyurcsány személlyel annak a záloga hogy az Orbán kimerülésig miniszterelnök marad....

Miért nem látja ezt az az akárhány százalék akivel kisebbség összességében de az ellenzéknek egy nagyon nagy hányada....

2023. aug. 10. 15:54
 26/38 anonim ***** válasza:

25 Kérdező, a példa az nem érv (általános iskola 2. osztály).

Ha nem értesz dolgokat előbb érdemes utánanézned az alapfogalmaknak, a szavaknak, amiket használsz.

És ha diskurzust szeretnél folytatni, az sem lenne baj, ha megtanulnál érthető, kerek, magyar mondatokban fogalmazni.

2023. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Javítás:

Márki Zay is szokott mondani

VAD dolgokat.

Egyébiránt

Sehogy sem lehet összemosni gyurcsányt orbánnal...

Nem gondolom hogy Gyurcsány Szent lett volna (nem vallási értelemben)

De (véleményem szerint) ez a gazemberség amit az orbánék csinálnak ez elementáris.

Aki nem látja az Orbán törekvéseit, az vak... Vagy egyszerűen csak nem akarja látni mert neki egyénileg az kedvezőbb hogy inkább nem látja.

2023. aug. 10. 16:00
 28/38 A kérdező kommentje:
Mikrofonról mondtam.... Sajnos nem ellenőriztemküldés előtt
2023. aug. 10. 16:03
 29/38 anonim ***** válasza:
:)) Olyan szinten "érvelsz" mint Teri néni a búcsúban:))
2023. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

29. Te elfogult érveidnél még mindig jobb. Ráadásul minősítgeted is alap nélkül.

Az meg hogy a kérdező arra utal, hogy az ellenzéktől sincs elragadtatva, de ezen sokkal inkább túltesz Orbán bandájának vigéckedése (hazudozás, közpénz mutyi, korrupció, hirtelen gazdagodás, kreatív törvénykezés milliárdos propaganda, illiberalizmus stb.) ez reális lehet sokunknak.

2023. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!