Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz nemváltó óvódások...

A Fidesz nemváltó óvódások elleni kampánya nem életszerűtlen kicsit? Ezzel lehet választást nyerni?

Figyelt kérdés
Nem azzal védenék inkább a gyermekeket, ha felszámolnák a gyerekszegénységet például?

2021. dec. 14. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem ezzel fog egyedül választást nyerni, a gyermekes családok más módok is támogatva vannak.
2021. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem az.

Ez inkább egyfajta megelőzés.


Szükség van rá,hogy ne az legyen, mint nyugaton, hogy sokan nem tudják eldönteni milyen neműek.

2021. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

Én félek tőle hogy az unokám nem-et vált, de jó hogy az ÓBÁNVIKTOR megvéd ettől, meg attól is hogy megerőszakoljon a migráncs.


Rózsika voltam 81 éves

2021. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
A fideszéknél jelenleg a nemváltás fancy, szexi és trendi...
2021. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

AZ SEMMI!!!!!


A velociraptoroktól is megvéd, 12 éve nem volt az országba velociraptor támadás!


Köszönjük bölcs vezér neked hála a mumus is eltűnt a szekrényből.....

2021. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk ugyan életszerűtlennek tűnik a dolog, de vannak helyek ahol tényleg tombol az, hogy a gyerekeket is érzékenyíteni akarják.
2021. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

#2

Ki mondta neked, hogy nyugaton sokan nem tudják milyen nemüek legyenek? Hallottad a híradóban? Az után a müsor után volt, ahol Lázár úr bemutatta Bécs pusztulását a migránsok miatt? :D

Nyugat halála a következö mese Soros meg Brüsszel után? Szóljatok Viktornak, hogy megtaláltátok a következö ellenséget, ne keresse.

Sötét birka vagy!

2021. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

#8: Két évig éltem Hollandiában, de nem találkoztam olyannal, aki nem tudta volna, hogy milyen nemű.


Megismerkedtem más külföldiekkel is, kedvesek voltak.

2021. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

#8

Félsz valamitöl, amiröl semmit nem tudsz. Aztán rohansz a megmentöre szavazni. Jól palira vettek téged is.

Az lmbtq azért harcol, hogy HA valaki olyan helyzetbe kerül, hogy más nemünek érzi magát mint ahogy született, vagy a saját neméhez vonzódik, és házasodni szeretne, akkor ne kerülhessen hátrányos helyzetbe emiatt. A társadalom érzékenyítése arról szól, hogy ha a gyerek tini korában felismeri, hogy meleg vagy más nemü mint a teste, akkor ezt nyugodtan felvállalhassa, és teljes boldog életet élhessen, és ne legyen a mindennapos atrocitások miatt lelki roncs, ne kelljen elrejtenie valódi énjét, hogy ne tagadja ki a családja, mert berögzött értékrendjük miatt nem tekintik többé embernek.

Ez a marhaság, hogy óvodás gyerekeket akarnak átnevelni és nemváltó mütétre buzdítani egy OSTOBA HAZUGSÁG. A lehetöségeikröl szeretnék öket tájékoztatni ha ilyen helyzetben vannak, hogy igenis felvállalható a dolog. Nézz körbe hányan szenvednek a mai napig saját maguk elfogadásával, és emellett ennek felvállalásával a társadalom elött. Ez egyszerüen toleranciáról, elfogadásról, és az elöítéletek megszüntetésére tett próbálkozásról szól.

Gondolom véletlenül sem olvasol ilyen dolgokat, mert az fujj, meg neked nem tetszik. Azt sem tudod mit utálsz, egyoldalú tudatlan elöítéletes véleményed van, és nem foglalkozol másokkal, EQ=0, önvizsgálat=0, fejlödö képesség=0, ellenvélemény ismeretére való igény=0, tájékozódás arról amit be akarnak neked beszélni=0. Tapsolsz annak aki ezt a véleményedet osztja vagy képviseli, és alap igazságnak veszed amit mond.

Ezért illettelek a fenti jelzövel.

2021. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

* azért szeretnék ezt már óvodában elkezdeni, mert sajnos tény, hogy a gyerekek elég kegyetlenül tudják társaikat lelki terrorizálni, mivel nincs még teljesen kialakult értékrendjük, és a szülök és a család által beléjük nevelt dolgok vezérlik öket. Egy felnött embert sokkal nehezebb, vagy egyáltalán nem lehet befolyásolni ilyen dolgokban, de ha gyerekként hallanak róla, hogy ez nem bün, hanem természetes dolog, hogy vannak ilyen emberek is, akkor szép lassan megszünik ez a fajta társadalmi kirekesztés. Nálunk is heccelési módszer volt gyerekkorban hogy leb*ziztunk valakit, bevett szokás volt, hogy a (nem feltétlenül melegsége miatt) kipécézett gyereket elkerültük, folyamatosan bántó dolgokat mondtunk neki, és sok idöbe telt, mire ezektöl megszabadultam. Utólag gondoltam csak bele, hogy mekkora szenvedést okoztunk nekik, és mélységes szégyenérzet fogott el. Akkor még nem gondoltam bele, hogy hogy érezheti magát a bántott fél, mit érezhetett minden nap mikor ilyenek közé kellett mennie.

Ezt szeretnék megszüntetni azzal, hogy korán elkezdik arra nevelni a gyerekeket, hogy a másság nem rossz, és bizonyos szempontból mindenki kilóghat a környezetéböl, ami nem ok arra, hogy bárki bántsa, vagy a közösség kirekessze.

Gondolkozz el egy kicsit, és jusson eszedbe, hogy az eddigi tapasztalataid alapján milyenb helyzetben lettél volna, és mit kellett volna átélned, ha te lettél volna meleg, transznemü, mozgássérült, kövér vagy kicsit butább az átlagnál!

2021. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!