Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért annyira sok a 13-14...

Miért annyira sok a 13-14 éves fasiszta náci Hitler rajongó discordon?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%

Nekem egyszer a kocsmába egy tag azt mondta, hogy minden normális ember náci csak nem meri felvállalni. Szal a társadalom ~65%-a


Igen. Az ellenzékiek is. MZP mondta, hogy őket is képviseli

2023. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kretens ***** válasza:
38%
Ez szerintem a közbiztonság állapotával függ össze.A nap bármely szakában az ember szeretne úgy közlekedni hogy nem kötnek bele nem verik meg nem rabolják ki és nem ölik meg.Amikor egy ember bűncselekmény áldozatává válik és azt látja hogy a törvényeknek nincs visszatartó ereje akkor az az ember revansra visszavágásra bosszúra vágyik tehát számára szimpatikussá válik radikális rendszerek működése.Ha megnézünk bármilyen harmincas évek beli német propagandafilmet azon azt látjuk hogy rend erő biztonság sugárzik.Ez nem jelenti automatikusan azt hogy az ember azonosul a náci eszmékkel de az akkori főleg a közbiztonságot érintő kemény törvényekkel viszont igen.
2023. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
rasszista maradt és a nacionalizmust szereti. Nem tudom most mi van vele.. És ezzel mi a baj? Ha valaki szereti a hazáját az baj? Ne szeresse vagy mi? Lehet nézni a nyugati befogadó társadalmat mi van velük. Mert ugye mindenki egyenlő, civilizált meg ilyenek és most meg sírnak mert a muszlimok meg afrikaiak az ők adóin élve nem dolgoznak csak élnek. Meg folyamatosan erőszakolnak, öldögélnek, meg nyíltan vállalják, hogy túl fognak szaporodni és így kiírtják a fehéreket. Ez kell ez jó? Európának ennyi pontosan emiatt a nagy elfogadás miatt. Jobb lett volna a nacionalizmus mint ez. De hát most már késő. Ez van.
dec. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!