Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Bayer Zsoltnak,...

Igaza van Bayer Zsoltnak, hogy a filippínók igaz magyarok?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis ahogy ő fogalmazott, sokkal igazabb magyarok mint az ellenzéki szavazók. Egyetértetek ezzel?
2023. aug. 13. 13:39
A kérdező szavazást indított:
A filippínók teljesen igaz magyarok, egy echte magyar Fidesz/Mi Hazánk szavazóval is egyenértékűek.
Úgy van ahogy Zsoltti mondta: Igazabb magyarok mint az ellenzéki/baloldali szavazók! De azért egy Fideszessel nem érnek fel.
Egyáltalán nem igaz magyarok a filippínók.
17 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Egy német már csak tudja kik a magyarok.
2023. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Lényegében Bayer számára láthatóan az olcsón dolgozó jobbágy jelenti az igazi magyart, aki nem lázong a hatalom ellen, elfogadja helyzetét, nem ugrál, csak engedelmesen szolgálja a fideszes oligarchákat, akik a Bayer-féléket is pénzelik.
2023. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
#2 Leírta a lényeget, nekik az 1 bites, könnyen manipulálható, nem gondolkodó emberek az igaz magyarok. Egyébként Bayer egy igazi szennyvízköpő, szerintem nincs olyan videója, ahol ne uszítana valaki(k) ellen.
2023. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Az az igazi magyar, aki magyarnak vallja magát. Ha egy filippínó magyarnak érzi magát, akkor ő is az lesz.
2023. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Bárki igazabb magyar annál aki állandóan a kormány ellen áskálódik abban a reményben, hogy ő jusson hatalomra, hogy ő lophasson.
2023. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es

Ha én svájcinak érzem magam akkor svájci leszek? Hehh. Kár hogy a főnököm ezt nem így gondolja, különben adhatná nekem a svájci béreket.

2023. aug. 13. 14:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Látom a magyarok ősapja már megint megmondta a tutkót.
2023. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
6. A filippínó legalább megtette az első lépést és eljött ide. Te már Svájcban vagy? Tegyél érte és akkor az lehetsz. Ne másokkal foglalkozz, mert akkor nem lesz időd a saját életed élni.
2023. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 HakapiszikMatyi ***** válasza:
23%

Nem igaz. De 1-2 tévhitet érdemes lenne eloszlatni:

Ugyanannyit keresnek adott cégnél, mint a magyar munkavállalók. ( Ez nekik 4-5x annyi, mint otthon kaptak.) Sőt, kapnak albérlet támogatást. amit a magyaroknak nem nagyon adnak a multik. Valamint a 2 éves határozott idejű szerződésüket letöltve 3 havi bérüket kapják plussz jutalomként...

Cserébe megbízhatóan "dolgoznak, mint a gép". Betartják a szabályokat, és nem mennek 30 percenként cigi-szünetre.

A magyar újbelépők 80%-a a 2. műszakjába meg csak kilépni jön be...

2023. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

"Az az igazi magyar, aki magyarnak vallja magát. Ha egy filippínó magyarnak érzi magát, akkor ő is az lesz."


Értem. És akkor amikor én szovjetnek vallom magam mért szoktátok kétségbe vonni, hogy szovjet vagyok?

2023. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!