Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Bayer Zsoltnak,...

Igaza van Bayer Zsoltnak, hogy a filippínók igaz magyarok?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis ahogy ő fogalmazott, sokkal igazabb magyarok mint az ellenzéki szavazók. Egyetértetek ezzel?
2023. aug. 13. 13:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"A filippínó legalább megtette az első lépést és eljött ide. Te már Svájcban vagy?"

Értem. Szóval hogyha Svájcba mennék akkor kirúgnának svájciakat hogy a helyükön dolgozhassak? Kapnék ingyen albérletet? Kapnék bérkiegészítéseket a svájci adófizetők pénzéből? Mindezek után a TV-ben a svájci politikusok azt mondanák, hogy én sokkal igazabb svájci vagyok mint az ellenzéki szavazó svájciak? Mindezt úgy hogy nem kell beszélnek se németül se franciául, se olaszul se rétorománul de még angolul sem?

Ha mind ez igaz, már csomagolok is!

2023. aug. 13. 14:30
 12/14 anonim ***** válasza:
10: te nem szovjet vagy, hanem háborodott.
2023. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%
Bezzeg azok a kanok akik magukat nőnek tartják nem háborodottak mi, hanem nők? :D
2023. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bayernek egy szerencséje van, hogy kollaborál a még hatalmon levőkkel. Lesz egy pont, amikor menekülnie kell a hazánkból (nem, nem az ő hazája). Vagy börtönben fogja megtapasztalni, mi jár a hazaáruló uszításért. De ha ezeket nem éri meg, a pokol tüzén égve gondolkodhat az örökkévalóságig.
2023. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!