Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki hozzászólók...

Az ellenzéki hozzászólók miért vannak arról meggyőződve, hogy a háború, a covid, és a politikai alapon visszatartott EU-s pénzek egyáltalán nem okozhatnak gazdasági visszaesést?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 17:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
10%
Mert buták.
2023. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Szorítkozzunk a kérdés lényegére, az első válaszolót lepontoztam offolásért.
2023. aug. 15. 17:29
 3/36 anonim ***** válasza:
77%

2# Buták vagyunk mert a TELJHATALMÚ kormányt tartjuk felelőssé európa legnagyobb inflációjáért és a gazdaság romlásáért.


Végülis igen, egyszerűbb a melegeket, a nemváltó óvodásokat és a tanárokat hibáztatni mint a birkasereg.

2023. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

Miből gondolod azt, hogy az ellenzéki hozzászólók erről meg vannak győződve?

Már megint egy ... propagandisztikus kérdés.


Az, hogy valaki azt gondolja, hogy a gazdasági visszaesés oka, mint mindennek az országban a nagy ember, az nem jelenti, hogy bármiről mag van győződve.

2023. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem mag, hanem meg.
2023. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
54%
Pedig az 1. válaszolónak tök igaza van.
2023. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
23%

5


Rengeteg helyen olvastam én is olyan hozzászólásokat, hogy az inflációért a covid, a háború, és az eu-s pénzek nem felelősek, csak a rossz gazdaságpolitika. Amikor rákérdezek, hogy mitől rossz a gazdaságpolitikánk, akkor olyan surmó válaszokkal jöttek, hogy "mert lopnak", "ha nem tudod ne kérdezd", "erről nem beszél az M1?". Holott olyan válaszra várnék, hogy pl nem X szektorba kellett volna beruházni, hanem Y-ba. De ilyen minőségű válasz sohasem jött.

2023. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
A személyeskedő, középkori minőséget tükröző válaszokat lepontoztam, és jelentettem. Értsétek meg a kérdés lényegét, és írjatok, egy személyeskedés nélküli, normális választ. 2023-ban vagyunk, és nem a sötét középkorban.
2023. aug. 15. 17:43
 9/36 anonim ***** válasza:
70%

#9

Surmó válasz?

Nem hallottál olyat, hogy a közpénz elvesztette közpénz jellegét?

2023. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 meszike91 ***** válasza:
89%
Nyilván okozhatnak és okoznak is, de ez nem magyarázat az EU messze legmagasabb inflációjára. Más EU tagállamok is ugyanezen mentek keresztül...
2023. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!