Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tikkelne Orbán Viktor?

Miért tikkelne Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Sokan a nyelv kinyújtásajra azt aggasztják, hogy biztos elmebeteg Tourettes meg tudomisén. Emberek, nektek soha nem szárad ki a szátok de komolyan? Kétlem, hogy ti soha nem csináljátok ezt mikor ki van száradva. És ezzel nem őt védem, nem vagyok én sem oda Orbánért, de ebbe belekötni és többet bele gondolni mint ami az nevetséges. Szidjátok a politikai cselekedeteit, ne pedig a személyes dolgait mert azzal nem mész előrébb. Szóval ez nektek hol tikkelés?

2023. aug. 15. 18:23
 1/10 A kérdező kommentje:
amúgy viccelek tényleg tickel
2023. aug. 15. 18:24
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
ez nem tikkelés, csak egy szokás, mindenki szokta nyalogatni a szája szélét, még közmondás is van róla
2023. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tikkel-tokkol.
2023. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"közmondás is van róla"

Amit étkezés után szokás mondani.

De ha netán arra akarsz utalni, hogy folyton zabál, akkor lehet benne valami.

2023. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 DK-s ***** válasza:

Láttad már?


Ha nem, javaslom hogy hang nélkül nézd.


https://www.youtube.com/watch?v=IUoOoe01Bcg

2023. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tikkel, írtam is első válaszban. Viszont sok felvételen egyszerűen csak a száját nyalogatja és sokan ezt is a tikkelésnek sorolják be.
2023. aug. 15. 19:01
 7/10 DK-s ***** válasza:

#6-nak (kérdezőnek):


Az tikk. Én láttam összeállítást a szájnyalogatásából, és az nem normális, amikor 5-10 másodpercenként nyalja meg a száját.

2023. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A stressz és a rettegés jön ki belőle így. A keze is azért van a zsebében mert folyton nyúlkál, igazgagja magát, tesz-vesz idegességében.
2023. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgatottság, stressz. De van, hogy ha kellemetlen dolgot kérdeznek tőle, akkor undorítóan sunyin mosolyog. Egyébként ő is a sátánista szekta tagja (YGL-es diák), örömmel tölti el, hogy másokon áttapos, ezt meg nem is leplezi. Ezért olyan izgatott mindig.
2023. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Stressz, amit sajnos egy idő után megszokja a szervezet...
2023. aug. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!