Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy lakosságcsere...

Támogatnál egy lakosságcsere programot Romániával?

Figyelt kérdés

A lényeg az lenne, hogy a Romániában élő fideszeseket (mert ugyebár liberális logika szerint az összes határontúli magyar fideszes) és a Magyarországon élő liberálisokat egymással kicserélni.


Tehát senki nem veszítene semmit, pusztán országot cserélnének. Nem érne senkit anyagi veszteség, erre külön oda lenne figyelve.


Miért lenne jó mindkét országnak?


Mert a magyarországi liberálisok amúgy is mind nagyon szeretik Romániát és nagy rajongói. Pl itt az oldal is tele van "bezzeg Románia mennyivel jobb" típusú kommentekkel. Az erdélyi magyarok meg amúgy is magyaroknak tartják magukat, tehát soha nem is érezték magukat nagy román hazafiaknak vagy, nem rajongtak sosem annyira Romániáért, mint a liberálisok.


Így az erdélyi magyarok is kezdhetnek egy új számukra jobb életet, ahogyan a liberálisok is végre megmenekülnének a fasiszta Orbanisztánból és kezdhetnének egy sokkal jobb életet a csodálatos varázslatos európai Romániában.



2023. aug. 15. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Liberális vagyok és támogatom! 🇷🇴❤️🇷🇴
Erdélyi/Partiumi magyar vagyok és támogatom 🇭🇺❤️
Nem vagyok se liberális se külhoni magyar, de támogatom
Liberális vagyok, de nem támogatom. Inkább a putyinista Orbánisztánban élnék 🍊
Erdélyi/Partiumi magyar vagyok és inkább Romániában élnék 🇷🇴
Nem vagyok se liberális se külhoni magyar, de nem támogatom
Egyéb, kifejtem lenn
23 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szerintem ha ez megvalósulna, akkor még a legmagyargyűlölőbb román szélsőjobbos soviniszták is elszégyelnék magukat, hogy még náluk is vannak hungarofóbiásabbak (akik amúgy ráadásul magyarul beszélnek)
2023. aug. 15. 11:40
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Kösz, de inkább maradok Romániában.
2023. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

#2


DK troll

2023. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
A liberálisok nem Romániából akarnak Szivárvány Barbie országot csinálni hanem Magyarországból... :))))
2023. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

"Mert a magyarországi liberálisok amúgy is mind nagyon szeretik Romániát és nagy rajongói. Pl itt az oldal is tele van "bezzeg Románia mennyivel jobb" típusú kommentekkel."


Ebben semmi rajongás nincs, egyszerűen csak nézd meg, hol volt Románia 30 évvel ezelőtt, és hol tart most. Vesd össze azzal, hol tartott Magyarország 30 évvel ezelőtt, és hol tart most. Románia fejlődött, nem is keveset. Magyarország fejlődött, nagyon is sokat - csak éppen visszafelé.

2023. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem támogatnám.

Aki szeretne ide jönni az jöhet nyugodtan, a kitelepítés, lakosságcsere az erőszak azok ellen akik ott akarnak élni tovább ahol vannak.

A liberálisoknak meg csak a szája jár. egy évtizede hallgatom, hogy mostazonnalmindjárt menekülnek az országból, de csak itt eszi őket a fene még mindig.

De tök mindegy, mert amelyik 40 éve ment innen el az is visszajár ide szövegelni, mert ott messze tuti jobban tudja, hogy nekem itt mi a jó, mint én magam.

2023. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Eléggé szar világ lenne azokra akik romsziba kerülnek.
2023. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
#7 Olvasd el az 5-ös szövegét és rájössz, hogy meg is érdemelné!
2023. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Támogatom!

A liberálisok úgysem tudják feldolgozni, hogy a magyarok nem kérnek a mérgező eszméikből, a románok meg szerintük amúgyis fejlettebbek, nyugatiasabbak, mint a magyarok.

2023. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Magyarországon élő romákat inkább az erdélyi magyarokkal 🤔. Kolozsvárt úgyis kinevezték a roma nemzet fővárosának.
2023. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!