Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali érzékenyítő...

A baloldali érzékenyítő propaganda ellenére is a legtöbb ember kiröhögi azokat, akik nem tudják magukról eldönteni, hogy fiúk vagy lányok?

Figyelt kérdés
A politikai korrektség miatt már nem szabad megatív dolgokat mondani a gender ideológiáról, így hivatalosan mindenki mutatja az elfogadást, de informális közegben egy pár pohár után szerintem sokan másképp beszélnek az egészről, mert mégis jobb esetben a kisgyerekek is tudják mi a nemük, nem hogy felnőtt emberek.

2023. aug. 15. 20:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Naná.
2023. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Csak a korlátoltak.
2023. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

Ideje lenne már újra kiröhögni a balkezeseket és a szemüvegeseket is! Meg a 30 feletti egyedülálló nőket is illene újra megégetni, hisz a fene se tudja boszorkány-e!? Fő az elővigyázatosság!

Mit kell itt buzuli!? Nem is értem...

2023. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Annak fényében, hogy ma a legmagasabb az LMBTQ emberek elfogadása Magyarországon, és a fiatalok körében szinte 100%-ban elfogadja őket mindenki, nos...kár erőlködni, ezt a meccset még ilyen hátszéllel is, ami a mostani kormány el fogják bukni az olyanok, mint a kérdező. Ami elég ciki.
2023. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Most akkor mi a kérdés? Feltetted aztán válaszoltál rá magadnak
2023. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Ki nem tudja eldönteni?
2023. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Miért is vagyok köcsög, kedves privátos?
2023. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
24%
#4. Az elfogadás egy dolog, de ez ma nem elég, mert az aktív, támogató elfogadás az elvárt... egészen addig, amíg egy új "ügy" fel nem váltja a témát és be nem áll végre egy egészséges, kevésbé túltolt állapot. Mert azért az, hogy egy, az emberek 0,5%-át érintő téma gyakorlatilag minden nap elér hozzám akár szeretném, akár nem, az azért egy picit szerintem túlzás, és akaratlanul is érdeklődésem veszítem iránta.
2023. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, neked feltehetően az agyadra ment a náci orbáni ideológia. Annyira, hogy azért, mert neked esetleg van egyértelmű nemiséged, el sem tudod képzelni (ahogy sok mást se), hogy van, akinek ez probléma. És éppen elég baj ez neki.
2023. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
9! Tudod jól te is, hogy ma a gyűlölködés, örjöngés, hisztériakeltés, rettegtetés az elvárt, és ezzel szemben áll a normális, az ilyen emberek elfogadása. Előbb utóbb a jobboldal kifyűlölködi magát ésvtovábblép, ne aggódj, csak addig tarts ki!
2023. aug. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!