Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok jelentős része a...

A fiatalok jelentős része a pocsék magyar gazdasági helyzet miatt, vagy inkább a középkori álkeresztény tolvajló kormányzás miatt tervezi külföldön leélni az életét?

Figyelt kérdés
2023. aug. 15. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Mi a pénz és a mentalitás miatt megyünk. Nem akarom bombás plakátok és lepusztult iskolák/kórházak közepette nevelni a gyerekem.


A suttyó, putyinista és gyűlölködő magyarokról nem is beszélve.

2023. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, én/mi is így vagyunk párommal, 2 év és el ebből a negatív szeméttelepről. Megkérdezhetem, hova költöztetek, melyik országba?
2023. aug. 15. 22:15
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Is-is.

Én nem vagyok fiatal, de fogtam a családott és kiköltöztünk. Sokkal nyugisabb azóta az életünk.

2023. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
4%
A tény az, hogy egyre többen költöznek haza Nyugatról. Talán a csökkenő gazdasági különbségek és a romló nyugati állapotok miatt.
2023. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem:


Legerősebb ok a magasabb fizetés, jobb életszínvonal.

A második ok lehet az itthoni politikai-társadalmi légkör.

De hallottam már olyat is, hogy valaki - bár nem emiatt mentek ki - azért nem jönne vissza semmiképp, mert itthon a "hagyományos" magyar oktatás nagyon stresszelte a gyerekét, kint meg örömmel jár iskolába.

2023. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Én mind a kettő miatt (kb 50-50%)
2023. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén sokrétű dolog. Nincs változás jó irányba sem gazdasági sem társadalmi szinten. Beszűkült gondolkodás, elszállt élelmiszer árak. Sokféle probléma és csak a duma megy minden irányból. Közben meg olyan botrányokkal szembesül az átlag ember hogy már nem is akar róla tudomást venni. 10 év alatt rengeteget változott a magyar választók gondolkodása. Sokan kiábrándultak a politikából. Inkább menekülnek.
2023. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3%

Igen, annyira jó dolog még 40-50 évesen is albérletben lakni küffődön.

Végülis igen, így van pénz a Barilla tésztára (a küffődi magyarok egyik kedvenc bezzeg termékére - ami kint amúgy egyáltalán nem számít luxi márkának), az évi két nyaralásra, amit fel lehet tenni facebukra, hadd irigykedjen csak a sok otthon maradt csóró!

Az, hogy engedélyt kell kérni egy szög beveréséhez is a falba, már mellékes. :D


Tudom, mindjárt jönnek a sok "nekem 8 szobás hitelmentes házam van Chelsea-ben" kommentek. 🤡

2023. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 árokpart ***** válasza:
90%
8-as Nincsen neked véletlenül valamilyen mentális problémád?
2023. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

A fiatalok nagy része képtelen normálisan dolgozni. Menjenek is külföldre a hanyatló nyugatra lébecolni


a fiatalok többségének az elhelyezkedés előtt etikett órákra kellene járnia, hisz a fiatalok többsége túlzott önértékelésben szenved, nem megfelelő a kommunikációja, a munkamorálja pedig egyenesen pocsék.

[link]

2023. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!