Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége havi...

A magyarok többsége havi 4-500 ezret kap kézhez havonta, ezt a kormányt lejárató szegénység vergődést elhiszi valaki?

Figyelt kérdés

Az átlagbér havi 290 ezer állítólag, csak azt nem teszik hozzá hogy a többség feketén kapja a fizetése nagy részét.


Az elmúlt egy évben nem találkoztam olyan emberrel aki 4 kiló alatt keresett volna.


Én is minimálbérre vagyok bejelentve és havi 660 ezret kapok kézhez. Emberek tömegei vannak így.



2023. aug. 16. 11:52
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
93%
21: igen, ez alapból cáfolja a kérdező szövegét, hiszen ha az emberek egy csomó pénzt kapnának kézhez, akkor nem indokolt a fogyasztás visszaesése, mert az akkor esik vissza, ha nincs pénzük az embereknek
2023. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
3%

"láthatólag fogalmad nincs, mi az"


Kamu.

2023. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
4%

"akkor ugye ki tudjátok segíteni azokat a honfitársaitokat akik csak jóval kevesebbet keresnek?"


Én nem és legfőképp nem akarom. Menjen el dolgozni!

2023. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
4%

"A hazai kiskereskedelmi fogyasztas visszaesese is azt igazolja, hogy az embereknek van penzuk"


Van nékik, én is mindig mondtam. Olyan csekket még nem tudtam kiállítani amit be ne fizessenek.


Kalász ftörm.

2023. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
83%

23.

Dolgoznak te okostojás!

Csak 77 ezret kapnak!

2023. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
A huszonötös hazudik.
2023. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek elmentek otthonról!

Nem is kicsit!

2023. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Persze, túlórával, már 300 ezret is meg lehet keresni.

Egy 2 szobás albérlet 120-150 ezer.

Ha családi házban laksz 100 ezer feletti csak a gázszámla, hála rezsicsökkentés csökkentésének.

1 év alatt az élelmiszerárak kétszereződtek.


Az emberek 60-70%-a proli szinten él.

A 18-35 év közöttiek 50%-a a szüleivel él, ez Svédországban 4%


A felnőttek nagy része elhízott, magánorvost nem engedheti meg magának.

Sok idős embernek fogorvosra nincs pénze, gyárakban rengeteg a fogatlan dolgozó.

2023. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%

A kérdezőnek teljesen jogos a felvetése.

Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy a tisztán kapott 250-300e Ft-os fizetésekből vannak sz.rásig az utak, tömve a boltok fullon megrakott bevásárlókocsikkal, fél ország horvátban nyaralgat, és mindez 1 éve tartó 20%-os infláció és rekord élelmiszerárak mellett...és mindenki nagyon jól elvan.

Tényleg csak aki vak nem veszi észre, hogy ez abnormális, hogy mindenki ajvékol, de közben meg nagyon jólét van.

Majd jövőre amikor ismét Fidesz 2/3 lesz, akkor majd mindenki elgondolkodhat, hogy miért is...

2023. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
+ elég árulkodó, hogy a Fidesz támogatottsága kb semmit nem csökkent ilyen infláció, élelmiszerárak, benzinárak mellett...
2023. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!