Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége havi...

A magyarok többsége havi 4-500 ezret kap kézhez havonta, ezt a kormányt lejárató szegénység vergődést elhiszi valaki?

Figyelt kérdés

Az átlagbér havi 290 ezer állítólag, csak azt nem teszik hozzá hogy a többség feketén kapja a fizetése nagy részét.


Az elmúlt egy évben nem találkoztam olyan emberrel aki 4 kiló alatt keresett volna.


Én is minimálbérre vagyok bejelentve és havi 660 ezret kapok kézhez. Emberek tömegei vannak így.



2023. aug. 16. 11:52
1 2 3 4
 31/35 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy a tisztán kapott 250-300e Ft-os fizetésekből vannak sz.rásig az utak, tömve a boltok fullon megrakott bevásárlókocsikkal, fél ország horvátban nyaralgat, és mindez 1 éve tartó 20%-os infláció és rekord élelmiszerárak mellett...és mindenki nagyon jól elvan."


Szarásig vannak az utak átlag 13-14 éves bontószökevényekkel. Jársz te úton? Szoktad nézni a körülötted lévő autókat? A legtöbb közelében haladni életveszély...

Tömve a boltok? Melyik? Hol? A bevásárlókocsik? Jársz te egyáltalán bevásárolni? Egyre kevesebb van a kocsikban. És egyre közelebb van az első szabad parkoló a bejárathoz. Kb bárhol. Pest megye, Budapest...

Fél ország horvátban nyaral? Fél ország még csak külföldre sem megy, nemhogy horvátba. Az ország harmada sem nyaral külföldön, és ezt "kicsit" reprezentatívabb statisztikák mutatják meg, mint amit esetleg egy viszonylag kicsi közösségen tapasztalsz.

Mindenki jól elvan? Melyik országban? Mert én azt látom akár csak itt a gyakorin is, hogy ez nagyon nem így van. A saját bőrömön is ezt veszem észre. Az ismerőseim bőrén is. És ismét csak: a saját közösségeden túli reprezentatív statisztikák is egészen mást mutatnak. Ajvékol? Hát te mit csinálsz itt????

2023. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
47%

#31 az mivel lesz megmagyarázva mikor jövőre ismét narancsba borul az ország? Mert a magyar prolit választásokkor nem érdekli semmi más csak a saját pénztárcája, felesleges belemagyarázni agymosást, ellenzéket, stb.

Tehát ha jövőre tarol a Fidesz megint, akkor az megerősíti, hogy igenis k.rva jól él a magyar.

2023. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"#31 az mivel lesz megmagyarázva mikor jövőre ismét narancsba borul az ország?"


Nem az én tisztem megmagyarázni. Az emberek hülyék.


"Mert a magyar prolit választásokkor nem érdekli semmi más csak a saját pénztárcája, felesleges belemagyarázni agymosást, ellenzéket, stb."


Ezekszerint mégsincs annyi "proli" az országban, amennyit sejtesz.


"Tehát ha jövőre tarol a Fidesz megint, akkor az megerősíti, hogy igenis k.rva jól él a magyar."


Nem, abszolút nem ezt erősíti meg. Van egy abszolút töketlen ellenzék, aki még ellenzéknek is szar. Le kell őket váltani, őket kell előbb elzavarni, utána jöhet csak a fidesz. De amíg ez a Gyurcsány-féle felhozatal az, amit ellenzéknek nevezünk, addig marad a fidesz, akárhogyan is élünk.

2023. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

A magyarok többsége havi 4-500 ezret kap kézhez havonta?

Kedves kérdező! Te mit szívtál?

A magyaroknak a többsége, örül ha havonta meg van a 300-350 ezer nettó.

A kérdésedet meg írd ki a humor kategóriába!

2023. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
90%
Én! 240et keresek nettóban ami bruttó 360.
2023. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!