Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kevés példa van olyan...

Nem kevés példa van olyan esetekről, amikor tanárok molesztálnak diákokat nem egyházi iskolákban. Miért csak az egyház esetében általánosít az ellenzéki tábor?

Figyelt kérdés
Továbbá ez visszatérő jelenség az ifjúsági és sportszervezeteknél is. Miért csak az egyházra vonatkozik az általánosítás?

2023. aug. 16. 12:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
92%

Miért? Általánosít az ellenzéki tábor?


Például én minden molesztáló tanárt, papot, politikust, polgármestert, ... elítélek, bármilyen intézményben is dolgozik.


Azt sem szeretem, ha engem molesztálnak.

2023. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
18%
Ezt én is érdekesnek találom. Ilyen esetekkel az USA is nyakig van. Pl olvastam, hogy egy amcsi tanárnő orálszexre "használta" az egyik lánytanítványát, hosszú hónapokon át. És hasonló esetekből rengeteget lehet olvasni amcsi hírportálokon. Én sem értem, hogy ilyenkor hol marad a tanárok démonizálása, mint ahogy az egyházi emberek esetében? Vagy egy tanár orálisan kielégíteni hónapokon át csak egy apró botlásnak számít az ilyen emberek szemében?
2023. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
80%

Küldj egy reprezentatív felmérést arról, hogy a megkérdezett ellenzékiek az egyház esetében általánosít, aláírásokkal, hogy valóban így gondolják, és akkor bebizonyítottad, hogy valóban így gondolkodik az ellenzéki tábor.

Az, hogy olvastál valahol egy ellenzékitől olyat, hogy az egyházban jellemzőbb a molesztálás, még nem az. De még 2 hozzászólás sem.

2023. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
81%
Gondolj abba bele, hogy az ilyen esetek száma az összes tanárok számának hányad része! Ennek megfelelően érdemes értékelni.
2023. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
21%

3


Butaságot írtál. Amikor lehoznak a "nagyonálfüggetlen" portálokon egyházi esetekről 1-2 cikket, százával vannak ott kommentek, hogy a papok fideszes pedofil, álszent, korrupt szemetek, és a fidesz szavazótábora is.

Tanárok esetében hol marad az ilyen mértékű fröcsögő, gyűlölettel teli, és általánosító szájhabzás?

2023. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
9%

Ha egy ellenzéki megszületik, egyből vénásan belé oltják a kettős mércét és a szektavakságot. Ezzel a gondolkodási képességeiket is erősen korlátozva.

Ennyike.

2023. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
79%

#6

Hú! Ennél nagyobb marhaság létezik? Vagy csak szellemességnek szántad?

2023. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
14%
#7 Reprezentatív felmérésen alapuló igazolt valóság sajnos.
2023. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
81%

#6 - Akkor te is ellenzéki vagy?

Elég szembeötlő a kettős mércéd és a szektavakságod.

2023. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
14%

#9 Sajnos nem lehetek ellenzéki. Ott olyan művelt, okos, előítéletektől mentes és tehetséges emberek vannak. Sosem merném magam közéjük sorolni.

Független vagyok.


De te....gyanús vagy...DK?

2023. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!